شما اینجا هستید

آغاز عملیات های روز دوم رزمایش"الی بیت المقدس در سقز +عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از سقز؛ مرحله دوم رزمایش بزرگ بسیج"الی بیت المقدس، صبح امروز جمعه19مهرماه98 هم زمان با سراسر استان کردستان در شهرستان سقز نیز برگزار شد.

سرهنگ پاسدار امیر احمدی جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سقز در صبحگاه آغازین این رزمایش گفت: رزمایش بزرگ بسیج طی دو روز و مدت زمان 36ساعت در تمامی شهرستان های استان کردستان با حضور 60گردان بیت المقدس و 7گردان کوثر در حال برگزاری است.

 

احمدی در ادامه اظهار داشت: در این رزمایش ماموریت های مختلفی جهت ارزشیابی و آمادگی بسیج مردمی از جمله تک به ارتفاع، انفجارات، امداد و نجات، آرایشات تاکتیکی و ... انجام خواهد گرفت و بسیج توانایی های خود را به رخ جهانیان خواهد کشید.

 


معاونت استاندار کردستان و فرماندار ویژه شهرستان سقز نیز در این صبحگاه به قدرت بسیج اشاره کرد و افزود: رزمایش 36ساعته بسیج در سپاه کردستان رونمایی بخشی از برنامه های این نیروی مردمی در استان است.

 

کامل کریمیان تشریح کرد: یکی از ویژگی های بسیج در حوزه جامعه شناختی کارکرد و رویکرد آن است و این کارکرد در یک نظام شکل گرفته و تکامل خواهد گرفت. بسیج پایه گذار انقلاب بود پس توانایی تشکیل جامعه ای مدرن رانیز خواهد داشت.

 

کریمیان در رابطه سپاه و بسیج با هم دیگر نیز گفت: امام راحل در امر بسیج دیدگاه خاصی داشتند و بعد از دو ماه از فرمان تشکیل بسیج دستور ادغام آن را با سپاه پاسداران، صادر تا این نهاد نوپا و مردمی رنگ کمال و تکامل را به خود بگیرد. از آن زمان نیز بسیج در زمان و مکانی آمادگی دفاع از این آب و خاک را داشته و به فرمایش مقام معظم رهبری در هر زمانی بسیج آمادگی دفاع و ماموریت های مختلف را خواهد داشت.

 

فرماندار سقز در پایان سخنان خود بیان کرد: امنیتی که خود مردم آن را ایجاد خواهند کرد امنیتی پایدار و باعث ایجاد ترس و کینه دشمنان انقلاب خواهد شد. پس به بسیجیان عزیز تاکید می کنم با توجه به وضعیت اکنون جامعه با وجود تحریم های ظالمانه هر زمانی و در هرمکانی آمادگی مقابله با دسیسه های دشمنان اسلام را داشته باشید.

 

 


در پایان این مراسم با اعلام رمز رزمایش توسط سردار رجبی فرماندهی سپاه بیت المقدس کردستان عملیات های روز دوم رزمایش در سراسر شهرستان سقز آغاز شد.

 

انتهای پیام/g.s

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار