شما اینجا هستید

رزمایش های نظامی برترین استراتژی دفاعی به جهت مقابله با بحران ها و تهدیدات منطقه ای است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، صبح امروز رزمایش بسیج با استراتژی های دفاعی نوین در سنندج با حضورفرماندهان نظامی و مسوولین استانی و حضور پر شور بسیجیان در پادگان حضرت رسول (ص) ننله سنندج  آغاز شد. سرهنگ حسن عسکری فرمانده سپاه ناحیه سنندج در این رزمایش گفت: بسیج پس از افتخارآفرینی در هشت سال دفاع مقدس امروز نیز در عرصه‌های مختلف مایه افتخار و حماسه است .

 

 

 

عسکری با بیان اینکه حضور بسیج در صحنه‌های مختلف منشا خیر و برکت است، افزود: اینکه امروز در کشورهای همسایه شاهد مقاومت مردم هستیم نشان از گسترش فرهنگ و تفکر بسیجی است.

 

 

 


وی افزود : در این رزمایش گردان های بسیجی با استراتژی دفاعی نوین ، دفاع موزائیکی اقدام به انجام و تمرین تاکتیک های دفاعی می نمایند که خود یکی از برترین استراتژی های دفاعی و رویکردی به جهت مقابله با بحران ها و تهدیدات منطقه ای می باشد .

 

 

 

 

عسکری ضمن تاکید بر نهایت امادگی نیرو های بسیج در تمام اوقات سال ، اذعان داشت : به طور میانگین 2500 نفر از بسیجیان همیشه آماده مقابله با تهدید ها هستند، و یک گردان امداد و نجات با نام گردان کوثر نیز به صورت موازی در حال برگزاری مانور پزشکی و امدادی در این رزمایش است.

 

 

 

فرمانده سپاه سنندج با اشاره به اهداف این رزمایش عنوان کرد : رزمایش مقتدرانه ی نیروهای جان بر کف بسیجی ،امنیت و آرامش همیشگی را برای دوستان به ارمغان خواهد آورد و نشان بر این است که همواره تا زمانی که فرهنگ و تفکر بسیجی بر این مملکت طنین انداز است امنیت پایدار نیز در ایران اسلامی خواهد بود ، اما برای دشمنان انقلاب اسلامی نیز پیامی محکم دارد و آن اینکه  که اگر دشمن بخواهند حرکتی نادرست علیه ملت ایران و هویت اسلامی این اب و خاک انجام دهند با مشت اهنین و ایسادگی تا پای جان بسیجیان مواجه خواهند شد .

 

 

 

در ادامه نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به اینکه امروزه دشمنان به هر نقطه‌ای از جهان اسلام که طمع می‌کنند، حضور ملت ایران را می‌بینند، بیان کرد: ملت ایران مقابله با ظالم و دفاع از مظلوم را خط قرمز خود می‌داند و این مهم در حمایت از ملت‌های مظلوم فلسطین، لبنان، سوریه، عراق و افغانستان ثابت شده است.

 

 

 

نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه هر روز که می گذرد هم قدرت اسلام و مسلمین ظهور بیشتری پیدا می‌کند و هم فساد و تباهی بی ایمانی و بدعهدی دشمنان ما روشن می شود یادآور شد: دشمنان هیچ غلطی نمی توانند بکنند و هر روز در حال عقب نشینی هستند زیرا همگان فهمیده اند که به آمریکا و اروپا دل بستن و تکیه کردن عاقبتش پشیمانی است.

 

وی گفت: خداوند برای شما عمل صالح و پاداش اخروی در نظر گرفته است و خداوند برای هر قومی که می‌خواهد سعادت نصیب کند و نعمت هارا فراوان کند، به آن قوم یا ملت رهبری بی نظیر عطا میکند.

 

انتهای پیام/g.s

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار