شما اینجا هستید

همزمان با سراسر استان؛

رزمایش بزرگ الی بیت المقدس در سقز برگزار می شود

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از سقز؛ سرهنگ پاسدار یوسف معروفی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سقز، عصر امروز چهارشنبه ۱۷مهر۹۸ در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه گفت: رزمایش بزرگ بسیج"الی بیت المقدس" با شعار چهل سال مردمداری، امنیت و خدمت در شهرستان سقز برگزار می شود.

 

وی اظهار کرد: این رزمایش همزمان با سراسر استان کردستان، روز پنجشنبه و جمعه ۱۸ و ۱۹ مهرماه۱۳۹۸ با حضور ۲ هزار نفر بسیجی در قالب ۷ گردان بیت المقدس و کوثر در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.

 

فرمانده سپاه سقز هدف از برگزاری این رزمایش را سازماندهی نیروهای بسیج مردمی عنوان و خاطر نشان کرد: در طول برگزاری رزمایش الی بیت المقدس تاکتیک های دفاعی، امداد و نجات و امنیتی به صورت عملی نمادین و شرایط حفاظت ویژه از محیط زیست در شهرستان سقز برگزار می شود.

 

این مسئول با اشاره به نحوه شرکت دادن خواهران در رزمایش یادآور شد: رزمایش امسال نسبت به سال های قبل در زمینه اجرایی با تغییرات زیادی مواجه هست که یکی از ۷ گردان شرکت کننده، با نام گردان کوثر(ویژه خواهران) در رزمایش امداد و نجات انجام وظیفه خواهد کرد.

 

سرهنگ پاسدار یوسف معروفی در پایان به توصیه های فرماندهان ارشد خود اشاره کرد و گفت؛ به فرمایش سردار سلامی"سپاه پاسداران با مردم سپاه است و اگر مردم نباشد سپاه هم نیست" و توصیه سردار رجبی احترام به مردم و خدمت به مردم کردستان در اولویت های اصلی کاری در طول خدمت به عنوان فرمانده سپاه پاسداران شهرستان سقز را قرار داده ام.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار