شما اینجا هستید

با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس؛

کتابخانه تخصصی طرح ندای فطرت در بسیج جامعه زنان کردستان افتتاح شد + تصویر

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  سردار رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان صبح امروز در مراسم افتتاح کتابخانه تخصصی طرح ندای فطرت که در سنندج برگزار شد اظهار داشت:  آنچه که مد نظر ما است و باید برآن تاکید داشت این است که طرح ندای فطرت به عنوان یک ماموریت با دبیری جامعه زنان در تمام شهرستانهای استان انجام شود و در این طرح باید از مشارکت دیگر ارگان های دولتی استفاده  گردد.

 


سردار رجبی گفت: انقلاب اسلامی ایران به راحتی به دست نیامده است و در حال حاضر عزت، اقتدار و استقلال کشور را مرهون شهدایی هستیم که برای استقلال کشور جان خود را فدا کردند.

 


وی با بیان اینکه ما نباید به حداقل ها در حوزه فرهنگی راضی باشیم عنوان کرد: در شرایط فعلی انجام کارهای فرهنگی در جامعه، از مهم‌ترین نیازهای جامعه است.

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر استان کردستان در ادامه به برگزاری کنگره 5400 شهید استان کردستان گریزی زد و گفت: برگزاری این کنگره بزرگ در استان کردستان از جمله کارهای فرهنگی و فاخری بود که در این استان به برکت خون شهدا به انجام رسید کار فرهنگی که تاثیرات بسیاری را برای استان ما به همراه داشت .

 


سردار رجبی بیان داشت: برای انجام کار فرهنگی باید تمام مسوولین پای کار باشند تا بتوان آن کار رابه نحو شایسته به سرانجام برسانند اما متاسفانه باید گفت بسیاری از مسوولین زیاد در انجام این امر مشارکت ندارند و مبالغی را که باید در این حوزه هزینه کنند در جای دیگر و برای کار دیگر هزینه می کنند.

 


در پایان فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان افزود: ادای دين به شهيدان در خدمت رسانی بی منت، خالصانه و صادقانه به مردم تجلی می يابد.و باید بکوشیم تا در این راه سر بلند و شرمنده شهدا نباشیم از اجرای طرح ندای فطرت با محوریت حجاب و عفاف به عنوان یکی از برنامه های جدی بسیج جامعه زنان استان در سال جاری خبر داد و گفت: برای اجرای این طرح از اول امسال در سطح اقشار بسیج جامعه زنان جلسات مختلف برگزار شده و همه ادارات پای کار آمده اند.

 


 در ادامه سرکانی مسوول بسیج جامعه زنان استان کردستان  با اشاره به اینکه اجرای طرح از هفته حجاب و عفاف با گردهمایی بزرگ مدافعان حریم خانواده آغاز می‌شود، تاکید کرد: طرح ندای فطرت قصد ورود به سبک زندگی اسلامی را دارد و تلاش بر این است که با هم افزایی و مشارکت اقشار مختلف در زمینه‌حجاب و عفاف اقدام عملی انجام شود.

 


وی یادآور شد: نصب پوستر حریم محرم و نامحرم، بررسی آسیب‌های فضای مجازی، کرسی‌های آزاداندیشی، همایش دختران آفتاب، برگزاری نمایشگاه‌های مد و لباس ایرانی اسلامی و برگزاری طرح آرایشگاه‌های اسلامی از جمله برنامه هایی است که در دستور کار قرار داده شده تا در ابلاغ این طرح موفق باشیم.

 


سرکانی از اجرای طرح خانواده پایدار در استان خبر داد و بیان کرد: این طرح به منظور مقابله با آسیب‌های اجتماعی به ویژه طلاق از اول مهرماه آغاز شده است و تحکیم بنیان خانواده و حفظ سلامت روانی و اخلاقی خانواده‌ها و افزایش فرزندپروری نیز مورد توجه این طرح است.

 


مسئول بسیج جامعه زنان کردستان گفت: امیدواریم با اجرای اینگونه طرح‌ها و برنامه‌ها بخشی از دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب در زمینه آسیب‌های اجتماعی بویژه طلاق گامی هرچند کوچک برداریم.

 


وی گفت: این کتابخانه تخصصی با مشارکت ادارتی از جمله سازمان تبلیغات اسلامی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، میراث فرهنگی و ... در سازمان بسیج جامعه زنان استان کردستان اقفتتاح شد.

 


گفتنی است؛ استان کردستان پنج هزار و ۴۰۰ شهید والامقام تقدیم نظام و انقلاب اسلامی کرده است که ۵۶۲ نفر از این تعداد را زنان شهیده تشکیل می‌دهند.

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار