شما اینجا هستید

صبح امروز صورت گرفت؛

بازدید فرمانده کل سپاه از پایانه مرزی مهران/ خدمت رسانی به زائران اربعین افزایش می یابد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  سردارسرلشکر پاسدار"حسین سلامی"، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که به منظور بازدید از پروژه های محرومیت‌زدایی سپاه ، بررسی وضعیت زیرساخت‌های اربعین و بازدید از روند پیشرفت پروژه های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) به استان ایلام سفر کرده است،در بازدید از پایانه مرزی مهران گفت: تلاش بسیار فشرده و قوی از سوی دستگاههای مختلف در استان ایلام که مسئولیت خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی را برعهده دارد ،در حال انجام است.

 

 

وی اظهار کرد: چشم اندازی که ما از وضعیت پایانه مرزی و مسیر ایلام به مهران مشاهده کردیم به نسبت سال گذشته امید بخش بوده  و تلاشهای بسیار ارزشمند و خوبی صورت گرفته است.

 

 

سردار سلامی افزود: در زمینه گسترش راهها و سهولت تردد و حرکت زائرین، ایجاد پارکینگ های متنوع، مجتمع های اسکان و اقامت و به منظور سهولت حرکت زائرین به سمت کربلای معلی تلاشهای بسیار خوبی انجام شده که قابل تحسین است.

 

 

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه پیش بینی می شود  امسال تعداد زائرین اربعین بیشتر باشد ،تصریح کرد: مسئولین مختلف استان هم در زمینه تامین امنیت و هم در زمینه خدمات رسانی در تلاش هستند که ظرفیت پایانه ها متناسب با گسترش ظرفیت جمعیت باشد و ارائه خدمات برای انتقال زائرین به سمت عراق و بازگشت آنان از زیارت به نحو مناسبی صورت پذیرد.

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار