شما اینجا هستید

یادواره شهدا یک کار فرهنگی است/هیچ شأنی بالاتر از خادمی مردم نیست

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان از یادواره شهدا به عنوان یک کار فرهنگی نام برد و اظهار داشت: در کنار این کار فرهنگی باید به برکت وجود شهدا اقدامات عمرانی نیز انجام شود.

 

 

 سردار رجبی  با بیان اینکه هیچ شأنی بالاتر از خادمی مردم نیست و مسئولان همه خادم مردم هستند، گفت: اینکه می گویند کردستان محروم است شاید در معنی عام درست نباشد چون بالاخره کردستان در شاخص هایی همچون ارتباطات، گازرسانی، بهداشت، دامپزشکی، کشاورزی و ... جزو استانهای خوب کشور است اما در برخی شاخص ها هم عقب مانده است که باید به آن توجه شود.

 

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر استان کردستان، اقدامات محرومیت زدایی سپاه در روستهای کردستان را مبتنی بر نیاز مردم عنوان کرد و گفت: این مردم هستند که تعیین می کنند چه خدماتی به آنها داده شود و سپاه با کمک مردم خیر و همکاری دولت این خدمات را اجرایی می کند.

 

 

وی با اشاره  به اقتدار منطقه ای ایران و تلاش دشمن برای ناکارآمد جلوه دادن نظام گفت: زمانی دشمن فکر می کرد با تحریم و فشار اقتصادی و ایجاد زمینه اعتراضات مردمی  می تواند ایران را به  تسلیم ویا  به پای میزه مذاکره بیاورد اما مردم با تحمل سختی ها به مسؤولان قدرت تصمیم گیری دادند و اکنون این دشمن است که می خواهد التماس کند تا ایران با آنها مذاکره کند.

 

در این یادواره به پیشنهاد سردار رجبی مقرر شد 16 روستای دهستان عوالان نیازمندی های خود در زمینه مدرسه، راه، مسجد، آب، کشاورزی و ... را به سپاه اعلام کنند و سپاه هم با کمک دولت و خیرین آنها را انجام دهد. قرار است طی 10 روز آینده این نیازمندی ها اعلام شود و برای آنها تصمیم گیری شود.

 

در ادامه این مراسم فرمانده سپاه کامیاران هم از انقلاب اسلامی به عنوان بزرگترین جهش مردمی و حرکت انقلابی بعد از اسلام نام برد و گفت: استکبار جهانی وقتی بروز و ظهور انقلاب اسلامی را مانع چپاول گری های خود دید از همان ابتدای شکل گیری از هیچ اقدامی برای ساقط کردن آن دریغ نکرد.

حسین ملکی ادامه افزود: دشمنان نظام وقتی دیدند دیگر توطئه و کودتا جواب نمی دهد به فکر منازعه مرزی افتادند و در 31 شهریور سال 59 صدام دیکتاتور داوطلب اجرای این منازعه شد و با پشتیبانی همه جانبه قدرت های غربی و کشورهای منطقه به ایران  حمله کرد اما چون انقلاب اسلامی، انقلابی الهی، دینی و مردمی بود در مقابل تجاوز دشمن ایستادگی کرد و سرانجام هم به پیروزی رسید.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار