شما اینجا هستید

مراسم روز سرباز و تجلیل از سربازان سپاه بیت المقدس کردستان برگزار شد+تصاویر

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، همزمان با دومین روز از گرامی داشت هفته دفاع مقدس مراسم روز سرباز در حسینیه سپاه بیت المقدس برگزار گردید سرهنگ جمشید رضایی فرمانده لشکر 22 بیت المقدس  در این مراسم ضمن تبیین نقش و جایگاه  سربازان در دوران دفاع مقدس اظهار داشت:  سربازان و جوانان ایران زمین  افرادی مومن با تقوا و ولایت مدار بودند  که با جانفشانی  در راه اسلام و میهن خود  توانستند افتخار هشت ساله را برای  ایران اسلامی به ارمغان بیاورند.

 

 

وی سربازی را یک فرصت بی بدیل در زندگی سربازان دانستند و گفت: سرباز از جان خود و از راحتی و آسایش خود می‌گذرد تا دیگران امنیت و آرامش داشته باشند و خود این عمل از جمله کارهایی است که از اجر بالایی نزد خداوند متعال برخوردار است.

 

 

رضایی  خاطرنشان کرد: دوران سربازی موقعیت و دوره‌ای است تا جوانان ایران اسلامی برای انجام نقش مثبت و سازنده در بخش های فردی و اجتماعی آمادگی لازم را در خود به‌ وجود آورند.

 

 

 وی سربازان را ذخیره نظام دانسته و تاکید کرد، سربازان قدر دوران مقدس سربازی را بدانند که یکی از بهترین دوران جوانی است.

 

 

 سرهنگ رضایی در پایان  گفت: جوانان و سربازان باید از حضرت علی اکبر (ع) الگو بگیرند که جانانه در رکاب امام و مقتدای خود جنگید و در نظر او شهادت و کشته شدن از عسل شیرین‌تر بود.

 

در ادامه این مراسم از سربازان نمونه  تجلیل به عمل آمد .

 

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار