شما اینجا هستید

راهبرد آمادگی نیروهای مسلح در جمهوری اسلامی بر اساس تهدیدات دشمن تعیین می شود

سردار محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان صبح امروز در حاشیه مراسم رژه 31 شهریور  و آغاز هفته دفاع مقدس در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس اظهار داشت :نیروهای مسلح همیشه بر اساس تهدیدات خود را آماده می کنند و این آمادگی یکی در بحث نفرات است و دیگری در بحث تجهیزات  و  این امر بر تمام نیروهای انتظامی، سپاه و مرزبانی  حاکم است.

 

 

وی  افزود: راهبرد آمادگی های نیروهای مسلح در جمهوری اسلامی بر اساس تهدیدات دشمن تعیین می شود و بر این اساس همه آموزش ها، نیازمندی ها، تجهیزات جنگ افزار در اختیار نیروها قرار میگیرد و استان کردستان با توجه به مرزی بودن  از این امر  مستثنی نیست و دارای شرایط ویژه است .

 

 

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر استان کردستان در ادامه با بیان اینکه  رژه امسال این ویژگی را داشت که به صورت متمرکز در استان برگزار شود عنوان کرد:ما موظف به مقابله با بخشی از تهدیداتی که متوجه کشور است  می باشیم و در این راه با توکل بر خدا و داشتن نیروهای جان بر کف از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد.

 

 

سردار رجبی افزود: امروز رژه نیروهای مسلح استان کردستان نشان از آمادگی کامل از لحاظ نیرو، تجهیزات و تسلیحات نظامی داشت.

 

 

 وی گفت: افتخار نیروهای مسلح این است که در سایه ولایت فقیه در برقراری امنیت حریم کشور تلاش و کوشش می‌کنند و این را نه تنها وظیفه بلکه تکلیف الهی برای خود می‌شمارند و با جان و دل در این مسیر حرکت می‌کنند.

 

 

 سردار رجبی در پایان بیان داشت: به مردم اطمینان خاطر می دهیم که نیروهای مسلح  شبانه روز آماده اند تا امنیت و آرامش کشور را در مرزها فراهم کرده و به هیچ احدی اجازه نخواهند داد که امنیت مردم را با مشکل مواجه سازند.

 

انتهای پیام/

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار