شما اینجا هستید

هر شخص در هر مسئولیتی اگر نگاهش خدمت به مردم و انقلاب باشد، بسیجی است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، حجت الاسلام منتشلو مسوول نمایندگی، ولی فقیه درسپاه دیواندره درجمع بسیجیان خواهر شهیده سمیه شهری با اشاره به خدمات قابل تقدیر بسیج در عرصه خدمات رسانی به مردم به خصوص در نقاط محروم کشور گفت: هر شخص در هر مسئولیتی اگر نگاهش خدمت به مردم و انقلاب باشد، بسیجی است.

 

 

وی در ادامه افزود: امروز دشمنان توهم زدند که انقلاب به ۴۰ سالگی خود نخواهد رسید اما دشمنان این آرزو  را به گور خواهند برد به طوری که بسیجیان با پای کار بودن در عرصه‌های مختلف همواره دشمنان را در رسیدن به اهداف خود ناکام گذاشته‌اند.

 


 
 وی با تاکید بر اینکه امروز دشمن با فشارها و تحریم‌ها به دنبال ایجاد نارضایتی در جامعه است تا مردم را به خیابان‌ها آورده و به اهداف کثیف خود برسد، عنوان کرد: حضور حماسی و دشمن‌شکن بسیجیان در عرصه‌های مختلف و حساس و روحیه بسیجی در مردم و مسئولین مانع از تحقق اهداف دشمن شده است.

 


مسوول نمایندگی، ولی فقیه درسپاه دیواندره تصریح کرد: بسیجی بودن تنها با تشکیل پرونده بسیجی و فعالیت بسیجی نیست و هر شخص در هر مسئولیتی اگر نگاهش خدمت به مردم و انقلاب باشد، بسیجی است.

 

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار