شما اینجا هستید

طی مراسمی ؛

نهمین جشنواره سراسری مالک اشتر درسپاه بیت المقدس کردستان برگزار شد

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان  با تبریک اعیاد بزرگ اسلامی در این مراسم اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازوی پر توان ولایت فقیه است.

 

وی با اشاره به اینکه در سپاه تمامی کارها به صورت جمعی انجام می شود افزود: وجود همکاری ،هماهنگی و هم افزای در تمام  ردها  قطعا نتیجه مثبت در راستای آن کار را به بار خواهد آورد.

 

 

سردار رجبی افزود: وظیفه مندم  از تمام ردها که شبانه روز در جهت تحقق اهداف سپاه و پیشرفت  و ماموریت در این حوزه  سر از پا نمی شناسند و صادقانه مجاهدت می کنند ‌‌‌‌‌ قدردانی کنم  و باید گفت که برپایی این جشنواره کفایت تلاشهای این عزیزان را نخواهد کرد و مابه ازای این مجاهدت رضای خداوند متعال است  که انشالله شامل همه عزیرانی که با دلسوزی و ایمان در جهت تحقق این آرمان گام بر میدارند  از جانب خداوند عنایت شود.

 

 

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر استان کردستان بیان اینکه سپاه در زمینه پیش روندگی و پیش برندگی انقلاب اسلامی ایران باید پیشتاز باشد، افزود:معرفی الگو‌های برتر در زمینه‌های مختلف در بسیج موجب پیشرفت و تعالی اقدامات ارزنده بسیج و سپاه است.

 

 

وی گفت:ما در محیطی انجام وظیفه می کنیم که بسیار پرمخاطره است پس طبیعتا در نگاه دیگران استانی متفاوت هستیم و همین امر می طلبد که ما باید بسیار مراقب باشیم تا با ایجاد امنیت و ضمانت این امر  برای کشور کوشا تر از هر استان دیگر باشیم.

 

 

سردار رجبی افزود:230 کیلومتر مرز داریم که اگردرمراقبت از این امر مهم  کوتاهی کنیم همه دشمنان ضد امنیتی می توانند از این دروازه بزرگ عبور کرده و هر اتفاقی و هر جریانی را علیه امنیت ما به راه بیندازند.پس باید با اشرافگری دقیق در حفظ امنیت کشور کوشا باشیم.

 

 

وی با اشاره به تلاش بسیجیان وظیفه مند و آتش به اختیار که بدون هیچ  چشم داشتی در راه امنیت این کشور تلاش می کنند عنوان نمود: رویکرد و انتظاری که مقام معظم رهبری  از همه سبز پوشان این کشور دارد این است  که سپاه  پاسدار انقلاب است واگر ما پاسداران خوبی باشیم  انقلاب و راه آن ادامه خواهد داشت و اگر در این امر کوتاهی و قصوری انجام گیرد انقلاب به خطر می افتد  پس باید با مد نظر قرار دادن بسیاری از بایدها و نبایدها   این  فرمان را  به بهترین شکل تحقق بخشیم.

 

 

سردار رجبی افزود: من از همه مسولان در خواست دارم  که با بستن یک پیمان برای یک سال دیگر در به کمال رساندن هر آنچه در این حوزه مد نظر است و با شناخت و قراردادن تمام اولویتها  که دیانت و خودباوری سپاه به اقداماتی انجام  شده است، فضای امنیت را بر این استان حاکم کنیم.

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان رسالت اصلی جشنواره مالک اشتر را برگرفته از نامه حضرت علی (ع) به مالک اشتر و پند‌های مدیریتی آن  نام برد و افزود:که همه مسئولان و فرماندهان در مجموعه سپاه باید این پند‌های مدیریتی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

 

 

در پایان این مراسم به رده‌های موفق سپاه بیت المقدس به رسم یاد بود لوح تقدیر اهدا شد.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار