شما اینجا هستید

فرمانده کل سپاه پاسداران:

روحیه ایمان در سرمایه انسانی سپاه اهمیت بسیاری دارد/ استکبار همه ارکان خود را به صحنه آورده است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  سردار سرلشکر حسین سلامی در مراسم اختتامیه نهمین دوره جشنواره مالک اشتر فرماندهی کل سپاه گفت: علی (ع) مظهر علم، آزادگی، شرف، جوانمردی، غیرت، عاطفه و شاهکار خلقت است که هیچ کس را یارای رسیدن به جایگاه او نیست.

 

 

او به فرماندهان توصیه کرد که نهج البلاغه را بخوانند و افزود: فرماندهان هرچه می‌توانید نهج البلاغه را بخوانید، زیرا زیباترین و کاملترین منشور فرماندهی است.

 

 

سرلشکر سلامی در ادامه با اشاره به راه ولایت گفت: ولایت راه، روش، ارزش، فضیلت و عظمت است، ما شکوه ولایت را در این چهل سال تاریخ جنگ‌های بزرگ دیده و به اطمینان خاطر رسیده ایم.

 

 

او با بیان اینکه هیچ چیز جای تجربه را در اطمینان قلبی بشر نخواهد گرفت ادامه داد: میدان ما را در درخشش نور ولایت به اطمینان قلب رسانده است.

 

 

سرلشکر سلامی تاکید کرد: استکبار همه ارکان خود را بسیج و به صحنه آورده است، قدرتی که در تاریخ بشر بی مانند است، آمریکا در ظاهر بزرگترین قدرت در همه جنبه‌ها است و این قدرت را به میدان مقابله با انقلاب اسلامی ایران آورده است.

 

 

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه مومن هیچگاه به بن بست نخواهد رسید؛ افزود: انسان مومن به بن بست نمی‌رسد و این روحیه ایمان در سرمایه انسانی سپاه بسیار مهم است.

 

 

او در پایان روحیه ایمان را عامل پیروزی‌ها دانست و بر تقویت و اثربخشی بیشتر آن در مجموعه سپاه پاسداران تاکید کرد.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار