شما اینجا هستید

توجه به رونق تولید توجه به پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  حجت الاسلام منتشلومسوول دفترنمایندگی، ولی فقیه درسپاه دیواندره در نشست سیاسی درجمع فرماندهان پایگاه ها و بسیجیان حوزه امام حسین (ع) نساره با اشاره به نام گذاری سال ۹۸ به عنوان سال رونق تولید ضمن برشمردن موانع محقق شدن این شعار گفت: توجه به رونق تولید توجه به پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

 

 

وی در ادامه افزود: مردم نقش ممتاز و تاثیرگذاری در حمایت از کالای ایرانی دارند و این مردم هستند که باید با خرید کالای ایرانی باعث تقویت تولید ملی می‌شوند و این موضوع نیاز به فرهنگ سازی مستمر و مداوم دارد.

 


رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز در پیام خود تاکید کردند که این فقط مربوط به مسئولین نیست، آحاد ملت همه می‌توانند در این زمینه کمک بکنند و به معنای واقعی کلمه وارد میدان بشوند.

 


منتشلواضافه کرد:گرچه دولت محور فعالیت‌ها در این موضوع محسوب می‌شود، اما بدون نقش آفرینی موثر مجلس و قوه قضاییه و در نهایت رویکرد مردم به کالای ایرانی برنامه ریزی‌های دولت در جهت نیل به این هدف والا ناکام خواهد ماند.

 


مسوول دفترنمایندگی، ولی فقیه درسپاه دیواندره تصریح کرد:امنیت پایدار را زیربنای تولید و پیشرفت اقتصادی است و تولید، حفظ و گسترش امنیت پایدار در سطح جامعه بایدبه عنوان وظیفه همگانی موردتوجه قرارگیرد.

 

انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار