شما اینجا هستید

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دهگلان خبر داد:

اعزام 162 دانش آموز دهگلانی در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور+عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دهگلان و مسئولان شهرستان دهگلان و به همت بسیج دانش آموزی و اداره آموش و پرورش دهگلان 162 نفر دانش آموز دختر مقطع متوسطه دوم در قالب یک کاروان با 4 دستگاه اتوبوس عازم مناطق عملیاتی شمال غرب کشور شدند.

 


سرهنگ پاسدار محمد امانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دهگلان در گفتگو با خبرنگار ما بیان داشت: این اردو با هدف آشنایی دانش آموزان با رشادت های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس و انتقال ارزش ها، باورها و ترویج روحیه ی ایثار و شهادت به مناطق عملیاتی شهرستانهای سنندج و بانه صورت گرفته است.
 


وی افزود: در این اردو دانش آموزان از مناطق مختلف عملیاتی رزمندگان اسلام بازدید خواهند کرد و حضور دانش آموزان در مناطق عملیاتی برای شناسایی ایثارگری ها و جان فشانی های رزمندگان اسلام بسیار ارزشمند است.
 


فرمانده ناحیه مقاومت سپاه دهگلان انتقال فرهنگ ایثار و شهادت را از مهم ترین اهداف این حرکت بیان و تصریح کرد:این فرهنگ باید به نسل جوان و آینده ساز جامعه منتقل شود.

وی نیاز امروز جامعه ایرانی را وجود فرهنگ ایثار و شهادت و ایستادگی برای پیشرفت و توسعه عنوان و خاطر نشان کرد: راهیان نور به عنوان نمادی از حرکت فرهنگی می توانند اشاعه دهنده این روحیه در سطح جامعه به ویژه در بین جوانان شود.

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار