شما اینجا هستید

سردار فدوی:

سپاه سرافرازتر و مقتدرتر از هر زمان دیگری است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه در مراسم تشیع شهید نقیبی در یگان ویژه صابرین گفت: لباس سپاه مقدس‌ترین لباسی است که در طول تاریخ آن را می‌شناسیم؛ زیرا هزاران شهید از بهترین بندگان خدا با این لباس شهید شدند. 

 

 

 
وی افزود: چهل سال است سپاه با همین لباس در حال پاسداری از انقلاب است. سپاه مقتدر و سرافراز بیش از هر زمانی با اقتدار و سرافراز است و هر روز که از انقلاب می‌گذرد انقلاب اسلامی سرافرازتر می شود. 

 


 
جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: شهیدان خالص‌ترین وجود خود را که جان آن‌هاست تقدیم کردند؛ این وضعیت وصف ناپذیری است که تا در آن قرار نگیریم نمی‌توان آن را وصف کرد. چهل سال اقتدار و سرافرازی که به وجود آمده به برکت خون شهداست.

 


 
سردار فدوی تصریح کرد: ما پاسداران همچنان پای در کاب انقلاب هستیم و به تبعیت از امامان معصوم (ع) منتظر هستیم تا شهادت نصیب ما هم شود. اگر همه مستکبرین عالم بخواهند به یک قدرت واحد تبدیل شوند و در مقابل ما قرار گیرند در هر صحنه‌ای که بوجود می‌آید شکست و حقارت و سرافکندگی نصیب آن‌ها می‌شود، زیرا ما به قدرت الهی وصل هستیم. 

 


 
وی ادامه داد: رزمندگانی که چهل سال است پشت سر امامین انقلاب اسلامی راه درست را انتخاب کرده‌اند و بر عهد و پیمانشان باقی ماندند به هیچ وجه بر عهدشان خللی واردنشده است. 

 


 
جانشین فرمانده کل سپاه تصریح کرد: این راهی است که ما به سرانجام نیکی که خداوند وعده داده می‌رساند البته به شرط آنکه بندگانش در راهی که او وعده داده پابرجا و استوار باقی بمانند.

 

انتهای پیام/7727
 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار