شما اینجا هستید

آیین استقبال ازبیرق و خادمین حرم مطهر رضوی توسط فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان+عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه  اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، آیین استقبال از  بیرق و کاروان خدام حرم مطهر رضوی ظهر امروز با حضور سردار محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس برگزار شد.

 


سردار رجبی در این مراسم اظهار داشت: کردستان الگوی عینی تقریب و همبستگی بین مذاهب اسلامی است و در جای جای این استان فرهنگی می توانیم باورهای عمیق دینی و اعتقادات راسخ مردمان مسلمان این دیار را ببینیم.

 

 

وی  با اشاره به اینکه عشق و ارادت کردستانی های به امام رضا در حرف نمی گنجد افزود: این قشر از جامعه ایران اسلامی همانطور که به اصحاب رسول اکرم(ص) ارادت خاصی دارند به اهل بیت آن حضرت نیز عشق می ورزند. 

 

 

سردار رجبی  با بیان اینکه مردم کردستان در فرهنگ خود از امام هشتم به عنوان امام رضا (ع) غریب یاد می کنند یادآور شد:  با، مشاهیر و بزرگان کرد زبان شافعی مذهب ارادت بسیار زیاد و خاصی به حضرت امام رضا(ع) داشتند و دارند به نحوی که در هر جایی که از ایشان یاد می کنند، به نام سلطان خراسان و سر آمد اولیا از حضرت نام می برند. 

 

 

وی افزود: شهر سنندج میزبان مرقد مطهر حضرت هاجره خاتون(س) خواهر گرامی امام رضا(ع) است و به همین دلیل عشق و ارادت مردم این دیار به امام رضا(ع) و خاندان ایشان بسیار ویژه بوده و سنندجی‌ها همواره خود را خادم رضوی دانسته و برای رساندن سلام حضرت هاجره خاتون به برادر بزرگوارشان در مشهد مقدس لحظه شماری می‌کنند.

 

سردار رجبی با اشاره بحث در حوزه  واگرایهای مذهبی (جریانهای تکفیری)افزود:بهترین  راه کار و مقابله اصولی منطقی و نرم در  این جبهه برگزاری اینچنین کارهای فرهنگی است.

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان وجود بیرق متبرک امام رضا(ع) را در استان منشاء خیر و برکت خواند و اظهار کرد: امیدواریم توفیق همراهی با اهل‌بیت نصیب همه مردم شود چراکه شیعه و سنی همه محب اهل‌بیت هستند.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار