شما اینجا هستید

ولایت کشوری، طرحی برای تربیت نیروی هم طراز انقلاب است

توحید رستمی مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان  در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان افزود: هدف از برگزاری طرح ولایت کشوری را کادر سازی و تربیت نیروی هم طراز انقلاب اسلامی دانست.

 

 

 

وی افزود: برای رسیدن به این هدف عمق بخشی به بنیه معرفتی، بصیرتی، تربیتی و مهارت های تشکیلاتی نیازمند یک طراحی خوب است.

 

 

 

رستمی بیان کرد: بسیج دانشجویی با طراحی این دوره ها از جمله طرح ولایت کشوری تلاش دارد به این مهم دست پیدا کند.

 

 

 

مسئول بسیج دانشجویی کردستان در ادامه از اهداف برگزاری این دوره را آشنایی دانشجویان با مبانی اندیشه ناب اسلامی و سیره نظری و عملی ائمه معصومین (س) عنوان کرد.

 

 

 

وی خاطرنشان کرد: برای تقویت روحیه دفاع از اصول و ارزش های انقلاب اسلامی و تعمیق و بسط بصیرت و ولایتمداری دانشجویان باید این دوره‌ ها برگزار شود.

 

 

 

مسئول بسیج دانشجویی کردستان همچنین در ادامه یکی دیگر از اهداف این دوره را آشنایی دانشجویان با فعالیت های تشکلی و نحوه فعالیت و نقش آفرینی در محیط دانشگاه عنوان کردند.

 

 

 

وی با اشاره به اینکه امروزه دانشجویان در خط مقدم هدف اصلی دشمنان هستند، اذعان کرد: دانشجویان خط رهبری برای رویارویی مناسب و خنثی کردن توطئه ها و دسیسه های دشمن لازم است که با شرکت در طرح های ولایتمداری، تهاجم فرهنگی را تشخیص داده و راه مقابله با آن را بدانند.

 

 

 

رستمی عنوان کرد: دانشجویان می توانند با شرکت در این دوره سطح بینش خود را افزایش دهند و این طرح یک گام به جلو برای دانشجویانی خواهد بود که بسیجی وار خط رهبری را دنبال می کنند.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار