شما اینجا هستید

کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان کنگره‌ای ماندگار، و عزت بخش است

سرهنگ محمد رضا مومنی امروز و در گفتگو با خبرنگار  پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، با بیان اینکه کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان کنگره‌ای ماندگار، و عزت بخش است اظهار داشت: زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست و ما در اقتدا به مولا و رهبر خود همواره در تلاش هستیم تا یاد و خاطره شهدا را زنده نگه داریم.

 


وی با بیان اینکه امروز و در کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان تجدید میثاقی دوباره با شهدای هشت سال دفاع مقدس صورت می‌گیرد افزود: امروز یکبار دیگر با آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری و شهدای انقلاب اسلامی تجدید پیمان خواهیم نمود و یاد و خاطره شهدای مظلوم استان کردستان را گرامی می‌داریم.

 


فرمانده سپاه قروه با اشاره به اقتدار رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: دشمن سال هاست که در حال دشمنی با ایران اسلامی است و امروز می‌بینیم که رهبر معظم انقلاب با اقتدار در برابر دشمنان این مرز و بوم ایستاده اند.

 


وی به عظمت شهدای انقلاب اسلامی و استان کردستان اشاره نمود و بیان داشت: رزمندگان استان کردستان در برابر ایادی استکبار و مزدوران ضد انقلاب ایستادگی کردند و نام کردستان را در تاریخ ایران اسلامی ماندگار ساختند.

 

انتهای پیام/7727
 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار