شما اینجا هستید

مراسم تکریم و معارفه فرمانده جدید قرارگاه عملیاتی لشکر 22سپاه بیت المقدس کردستان برگزار شد

به گزارش  خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، صبح امروز (پنج‌شنبه23 خرداد ماه ) طی مراسمی با حضور سردار اصانلو فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا شمال غرب،  سردار رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس ، جمعی از مسوولان لشکری  و اعضای شورای تامین شهرستان سنندج، فرمانده جدید قرارگاه عملیاتی لشکر 22سپاه بیت المقدس کردستان معرفی شد.

 

 

در این مراسم سردار اصانلو با اشاره به رشادتها و موفقیتهای کسب شده توسط نیروهای لشکری اظهار نمود:  همدلی و هم‌افزایی بین نیروهای مسلح و تبعیت از فرماندهی معظم کل قوا رمز موفقیت در منطقه و جهان است واز  امنیت در  ایران به عنوان یک  نعمت بزرگ الهی یاد کرد.

 

 

وی بابیان اینکه شرایط و اوضاع منطقه امروز بسیار حساس و مهم است،افزود: امروز شاهد تلاش استکبار با تمام ایادی خود برای ناامن کردن منطقه و به‌ویژه منطقه‌ای که جمهوری اسلامی در آن قرار دارد، هستیم.

 

 

 فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهداگفت :تمام تلاش دشمنان بر این است تا ندای اسلام و استکبارستیزی که امروز از ایران بلند شده را خاموش کنند، اما  دشمن باید بداند که در برابر اراده پولادین مردم مسلمان ایران و رزمندگان جبهه مقاومت سرنگون و سرافکنده خواهند شد.

 

 

سردار اصانلو خاطرنشان کرد: برای موفقیت دررسیدن به این سطح از توانمندی که مورد انتظار ولی امر مسلمین، و فرمانده ما است نیازمند یک اراده قوی است، آن‌هم اراده‌ای که بتواند در بینش و نگرش ما با این رویکرد تغییر ایجاد کند.

 

 

وی بابیان اینکه نیروهای مسلح در دفاع از ارزش‌ها و دستاوردهای نظام اسلامی همگام و هم‌صدا حرکت می‌کنند، گفت: ولایتمداری، همدلی و همراهی از مؤلفه‌های کسب موفقیت مأموریت‌های محوله نیروهای مسلح است.

 

تقويت مشاركت های  مردمی  و امنیت از محورهای  بيانيه گام دوم انقلاب است 

 

سردار اصانلو گفت: بياينه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری نقطه عطفی در نظام مقدس جمهوری اسلامی است و بايد آن را سرآغازی برای شروعی تازه در چهل سالگی انقلاب اسلامی دانست. 

 

وی با بيان اينكه اين بيانيه محورهای مختلفي دارد، اضافه كرد: مقام رهبری در اين بيانيه بحث مشاركت های مردمی را مطرح كرده و برای آن اهميت زيادی قايل شده اند. 

 

فرمانده قرارگاه حمزه سید شهدا(ع) شمال‌غرب ایران با بیان اینکه تفکر امام راحل(ره) جهانی است، تصریح کرد: سپاه همواره پاسدار انقلاب زنده اسلامی است و از کشور، مردم و خودمان محافظت می‌کنیم و تا زمانیکه تفکر امام(ره) پابرجاست هیچ اتفاقی برای نظام نمی‌افتد.

 

درپایان این مراسم  از سرتیپ دوم پاسدار عین الله نریمانی فرمانده پیشین تقدیر و سرهنگ پاسدار جمشید رضایی به عنوان فرمانده لشکر عملیاتی 22 سپاه بیت المقدس کردستان معرفی شد.

 

انتهای پیام/7727

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار