شما اینجا هستید

غبار روبی مزار شهدا به مناسبت برگزاری کنگره 5400شهید کردستان + عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از سقز؛ صبح امروز جمعی از مسئولان، خانواده معظم شهدا، روحانیون و اقشار مردم به مناسبت برگزاری کنگره 5400شهید استان کردستان در هفته آینده، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا و زنده نگه داشتن یاد و خاطرات آنان به غبار روبی و عطر افشانی مزار آن عزیزان در شهرستان سقز پرداختند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سقز در سخنانی قبل از مراسم گفت: روزهای پنجشنبه و جمعه زیارت مزار شهدا و عزیزان از دست رفته کاری ارزشی و نیکوست که بزرگان آن را توصیه کرده اند.

 

حجت الاسلام والمسلمین مهدی شفیع خانی در ادامه با اشاره به کار نیک انجام دادن در این دنیا افزود: همانگونه که خداوند متعال توفیق خدمت را برما عنایت فرموده باید قدردان بوده و در این راه به نیازمندان کمک کنیم چرا که در قیامت هزاران برابر پاداش آن را دریاف خواهیم کرد.

 

وی خاطر نشان کرد: به فرموده حضرت علی(ع) مردم این دنیا دو دسته اند، دسته اول دین را به دنیای خود می فروشند و لذت های زندگی در دنیا را به آن ترجیح می دهند و طبق آنچه که در قرآن آمده پشیمانی سختی پیش روی آنهاست، اما گروه دوم، دنیا را بخاطر آخرت خود می فروشند و بندگی خداند را قبول خواهند کرد و این افراد جزء رستگارانند.

 

این مسئول در پایان عنوان کرد: نباید به داشته های دنیا دل بست، چرا که زندگی در این دنیا یک امتحان است و شهدای ما امتحان خود را به خوبی پس داند و راه شهادت را در پیش گرفتند.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار