شما اینجا هستید

دشمن شناسی، ولایت پذیری و داشتن بصیرت انتظاری است که شهدا از ما دارند+ عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، حجت‌الاسلام احمد جلیلیان در مراسم غباروبی مزار شهدای تایله سنندج اظهار داشت: این روزها فضای کوچه و خیابان‌های استان با نام و یاد و خاطره شهدای استان معطر شده است.

 

 

به گفته وی، شهدای ما در دوران دفاع مقدس جوانانی بودند که به استقبال خطر رفتند و خطر را در آغوش گرفتند تا بعد از ۴۰ سال از پیروزی ما امروز در امنیت و آرامش به سر ببریم.

 

 

 

جلیلیان افزود: شهدا جان، مال و فرزند و عیال خود را در راه خدا فدا کردند و انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند و از آن پاسداری نمودند و به ما این انقلاب را تقدیم کردند؛ لذا وظیفه ما پاسداری از انقلاب اسلامی است، که امانت شهدا می باشد.

 

 

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان شهادت رابهترین مردن عنوان کرد و یادآورشد: یکی از الطاف خداوند بزرگ به شهدا آن است که عذاب قبرو قیامت از آنان برداشته شده و خداوند هیچ گناهی را به رخ آنان نمی کشد.

 

 

وی ادامه داد: مدیر و وزیر و نماینده ما باید همانند شهدا در مقابل یاوه‌گوهای دشمن ایستادگی کند و مرعوب لبخند دشمن نشود و این انتظار شهدا از ماست چرا که آنها از جان و مال گذشتند تا روحیه ایثارگری و فداکاری در ما بماند.

 

 

جلیلیان گفت: رمز ایستادگی و عزت امروز ایران همین شهدا هستند که در مقابل بمب‌افکن‌های دشمن ایستادگی کردند و خانواده‌های شهدا یکی از مولفه‌های قدرت بازدارندگی انقلاب هستند.

 

 

 وی شهدارا مشعل وچراغ فروزان راه انسانیت دانستنه وتصریح کرد : شهدا به عنوان مشعلداران بصیرت و دانائی به ما آموخته اند که بصیرت اکسیری گران بهاست که راه راست و روشن را ازمیان گردو غبارها به انسان  می نمایاند.  

انتهای پیام/7727

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار