شما اینجا هستید

فرمانده سپاه مریوان:

مردم غیور مریوان با حضور حماسی خود در راهپیمایی روز قدس جواب دندان‌شکن به یاوه‌گویی‌های استکبار و صهیونیسم خواهد داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  سرهنگ شکیبا سلیمی، فرمانده سپاه شهرستان مریوان، در پیامی به مناسبت روز جهانی قدس چنین گفت: چهل سال از فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان، به عنوان روز قدس می‌گذرد. در این سال‌ها بسیاری از آزدیخواهان و مستضعفان جهان این پیام را لبیک گفته و هر ساله با شعارهایی علیه مستکبران و اشغالگران و جهت برپایی عدل و عدالت، روز جهانی قدس را  گرامی داشته‌اند. 

 

 


دشمنان اسلام، در راس آنها آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی، هر بار با حیله‌ها و توطئه‌هایی پلیدتر به دنبال اهداف شوم و استکباری خود هستند. «معامله قرن» و به رسمیت شناختن بیت‌المقدس به‌عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، از اقدامات سخیف و غیرقانونی اخیر آنهاست. آزادگان و مسلمانان عالم در روز قدس، این اقدامات را به شدت محکوم کرده و حمایت خود را از امت مسلمان و جبهه مقاومت در فلسطین اعلام می‌دارند. 

 

 


مردم شریف شهرستان مریوان همگام و همصدا با ملت ایران اسلامی و سایر ملت‌های آزادی‌خواه و مومن، با حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی روز قدس، حمایت خود از رهایی ملت مظلوم و بی‌دفاع فلسطین از سلطه اشغالگران و خدعه‌های آمریکا و همچنین آزادی قدس شریف را اعلام می‌دارند و صدا و پیام مستصعفان را به گوش جهانیان خواهند رساند.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار