شما اینجا هستید

جلسه هماهنگی اجلاسیه شهدای بسیج جامعه پزشکی کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  جلسه هماهنگی اجلاسیه شهدای بسیج جامعه پزشکی کنگره ۵۴۰۰ شهید استان در دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.

 

 

در ابتدای این جلسه کندایی مشاور رئیس و مسئول حوزه اجتماعی دانشگاه موضوع شهدای جامعه پزشکی را  یکی از اولویت‌های کاری در حوزه فرهنگی عنوان کرد و افزود: نقش شهدا به عنوان یک سنگر برای دفاع از انقلاب اسلامی و کشور بسیار مهم است.

 


وی  گفت:  ارزش کار شهدا به حدی گرانمایه و ارزشمند است که ما نمیتوانیم با هیچ کاری جوابگوی خون پاک این عزیزان باشیم و ما وظیفه داریم که در برنامه‌های خود تمام قد از نام و یاد شهدا بهره گیری کنیم.

 

 

در ادامه قاسم کاوه مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان خاطر نشان کرد: در دوران هشت سال دفاع مقدس که دوران شکوه و عظمت غیرت و وحدت ملت اسلامی ایران بود جوانان تشنه شهادت، تنها با هدفی الهی، درحمایت از ولی فقیه خود و به منظور پاسداری از ارزشهای انقلاب و حراست از میهن اسلامی، عازم جبهه های حق علیه باطل شدند.

 


وی خاطرنشان کرد: این مراسم با هدف تجلیل از مقام شامخ شهدای بسیج جامعه پزشکی و تقدیر و تکریم از خانواده های شهدا انجام میگیرد.

 

 

کاوه افزود: برگزاری اجلاسیه نیازمند جریان سازی و فضا سازی می‌باشد که اقداماتی نظیربرپایی بیمارستان صحرایی ، تجلیل از خانواده معظم شهدای جامعه پزشکی ، رونمایی از سردیس یکی از شهدا ی شاخص بسیج جامعه پزشکی ، تجلیل از سپید جامگان عرصه سلامت و غباررویی از یادمان شهدای گمنام در دانشگاه و .... از جمله برنامه های اجلاسیه خواهد بود .

 

 

در پایان وحید یوسفی نژاد سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان نشر و توسعه فرهنگ دفاع مقدس و ارائه الگوهای این فرهنگ به نسل جوان که در راس آن شهدا قرار دارند، گفت : میزبانی دانشگاه علوم پزشکی برای اجلاسیه شهدای جامعه پزشکی افتخاری است که نصیب این دانشگاه شده است و امیدواریم مراسم در حد و شان شهدای معزز برگزارگردد.

 

 


لازم به ذکر است اجلاسیه 21 خرداد ماه در دانشگاه علوم پزشکی کردستان برگزار میگردد.

 

 

انتهای پیام/7727

 

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار