شما اینجا هستید

مسئول بسیج سازندگی بیجار اعلام کرد:

کمک 280 میلیون ریالی بسیجیان بیجار به سیل زدگان/ توزیع 150 بسته معیشتی بین نیازمندان بیجار

جواد مولودی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، ضمن تبریک سالروز تاسیس سازمان بسیج سازندگی در 17 اردیبهشت ماه و به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی اظهار داشت: یکی از مهمترین برنامه های بسیج سازندگی سپاه بیجار که از سال قبل شروع شده ساخت مسکن مددجویان کمیته امداد در مناطق روستایی است.

 

 

وی افزود: یکی از مهمترین برنامه های سپاه بیجار در سال 98 احداث 120 واحد مسکونی محرومین با مشارکت کمیته امداد است که ساخت 30 واحد مسکونی آن آغاز شده و در مرحله پایانی ساخت است.
 

 

 

مسئول بسیج سازندگی بیجار گفت: طبق برنامه اولیه ساخت 50 واحد مسکونی در برنامه بسیج سازندگی بیجار قرار گرفته بود اما با پیگیری های انجام شده تعداد ساخت خانه محرومین با مشارکت کمیته امداد به 120 واحد رسید.

 

 

به گفته مولودی: بیسیج سازندگی بیجار در راستای کمک به نیازمندان 150 بسته معیشتی هر یک به ارزش 150 هزار تومان بین نیازمندان شهر و روستا توزیع کرده است.

 

 

وی با اشاره به کمک های بسیجیان بیجار به سیل زدگان ، تصریح کرد: در طی یک ماه گذشته مبلغ 28 میلیون تومان کمک های بسیجیان به سیل زدگان در سطح پایگاه های شهری و روستایی جمع آوری و به مناطق سیل زده ارسال شده است.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار