شما اینجا هستید

تقدیر فرمانده سپاه از نمایندگان مجلس؛

دشمنان ایران اسلامی را با شکست‌های فراموش‌ناشدنی تا قبرستان تاریخ بدرقه کنیم

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی از اقدام انقلابی و شجاعانه نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقابل اتهام منفعلانه آمریکا به این نهاد مقدس تقدیر و تشکر کرد.

 

 

متن پیام فرمانده کل سپاه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند جناب آقای دکتر علی لاریجانی

رئیس محترم مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم؛

با صلوات بر محمد و آل محمد(ص) و با عرض تبریک حلول ماه ضیافت الهی رمضان و بهار آیات روح‌بخش الهی قرآن، صمیمانه از اقدام انقلابی و شجاعانه نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقابل اتهام منفعلانه آمریکا به این نهاد مقدس سپاسگزاری می‌کنم.

همچنین از پیام تبریک نمایندگان عزیز در پاسخ به اعتماد کریمانه رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) در سپردن امانت الهی سپاه به این حقیر تشکر و قدردانی می‌کنم.

 

 

ما به‌اذن خداوند اراده کرده‌ایم بیرق پیروزی را بر فراز قله‌های رفیع عالم برافرازیم و دشمنان ایران اسلامی را با شکست‌ها و تحقیرهای فراموش‌ناشدنی تا قبرستان تاریخ بدرقه کنیم.

 

 

به نصرت الهی ایمان داریم و به وعده‌های تخلف‌ناپذیر او اطمینان که در گام دوم انقلاب شکوه تمدن اسلام چشمان شرق و غرب عالم را به خود خیره خواهد نمود و ایران عزیز اسلامی‌مان سربلندتر از هر زمان همچون خورشید عالمتاب در میانه آسمان پیشرفت و عظمت جهان خواهد درخشید. ما تا پیروزی نهایی در میدان جهاد و شهادت می‌مانیم.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار