شما اینجا هستید

عقیدتی سیاسی محدود به سپاه و اماکن نظامی نیست

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، حجت الاسلام حسن باباییان امام جمعه شهرستان قروه در مراسم بزرگداشت روز معلم و هفته ی عقیدتی سیاسی در جمع کارکنان و پرسنل سپاه شهرستان سقز یاد و خاطره ی شهید مطهری را گرامیداشت.

 

 

حجت الاسلام باباییان در ادامه به فضیلت های ماه پربرکت شعبان پرداخت و این ایام را در جهت پالایش نفس خود غنیمت شمرد.

 


وی بابیان کردن اینکه صرفا درک ماه شعبان کفایت نمی کند، افزود: از این ماه باید بطور کامل بهره برد بطوریکه درک این ماه یک فضیلت و بهره بردن از آن یک فضیلت دیگر را در بر می گیرد.

 

 

خطیب جمعه قروه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری، عقیدتی سیاسی را صرفا محدود به سپاه و اماکن نظامی نیست، بر مهم شماردن این امر توسط تمامی احاد جامعه تاکید کرد.

 

 

باباییان به موثر بودن آموزش ها و نشست های عقیدتی سیاسی اشاره کرد و افزود: یکی از عوامل سقوط عدم بصیرت است و چه بسا عالمان بسیاری بدلیل فقدان بصیرت دچار شکست شده اند.

 


وی به وجود درگیری و جنگ در جوامع مسلمان و اصرار دشمن بر نابود کردن جامعه اسلامی پرداخت و خاطرنشان کرد: با وجود مکتب بیداری و بصیرتی مسلمانان خوشبختانه تمامی نقشه های شوم دشمنان اسلام با شکست مواجه شده است.

 

 

امام جمعه قروه به مشکلات معیشتی مردم در سایه سستی و سهل انگاری و اعتماد بی جا به دولتمردان آمریکا اشاره و اظهار کرد: هم اکنون نیز طرح CFT از سوی اروپایی ها مبنی بر پیوستن ایران به ساز و کارهایی که صرفا به فروش نفت و واریز کردن پول فروش در بانکهای اروپایی و سود بردن آنان در مقابل پرداخت دارو و غذا مطرح شده است در حالی که ایران در تولید اکثریت این اقلام خودکفا می باشد.

 

 

او همچنین به تحت فشار قرار دادن حکومت و نظام از طریق جنگ اقتصادی پرداخت و فراهم کردن بسترهای لازم برای اعتراضات مردمی را از طرح های دشمنان دانست.

 

 

وی در پایان به پشتیبانی مردم شیعه و سنی از سپاه پاسداران پرداخت و ضمن محکوم کردن اقدام خبیثانه رئیس جمهور آمریکا یادآور شد: این عمل وظیفه ی سپاه را در حفظ انقلاب و ارزشهای آن را سنگین تر می کند.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار