شما اینجا هستید

همزمان با روز معلم انجام شد؛

دیدار فرمانده سپاه بیجار با مدیر آموزش و پرورش این شهرستان +عکس

به گزارش خبرنگارپایگاه ایلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از بیجار، صبح امروز همزمان با روز معلم ، فرمانده سپاه بیجار به همراه تعدادی از مسئولان این نهاد انقلابی با حضور در دفتر مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان این روز خجسته را به تمام فرهنگیان بیجار تبریک گفتند.

 

 

سعید شعبانی در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره فیلسوف فرزانه شهید مرتضی نطهری و هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و روز معلم اظهار داشت: آموزش و پرورش سازمانی بسیار موثر در راستای تعلیم و تربیت و آینده سازی این مملکت است.

 

 

وی با بیان اینکه مدیریت آموزش و پرورش بیجار با روحیه جهادی نقش موثری در پیشرفت علمی و فرهنگی این شهرستان دارد ، افزود: خوشبختانه در مدارس شهرستان بیجار بحث تعلیم و تربیت به نحو احسن در حال انجام و پیگیری است که این نشان از کارآمدی مدیر مجموعه دارد.

 

 

فرمانده سپاه بیجار با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با معلمان ، گفت: سند تحول آموزش اگر به آن شکلی که مد نظر است مورد توجه قرار بگیرید در بعد آموزش و پرورش شاهد تحول اساسی در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهیم بود.

 

 

شعبانی ادامه داد: آموزش و پرورش نقش بسیاری موثری در پیشرفت آموزش و پرورش دارد و با توجه به اینکه چشم بدخواهان انقلاب اسلامی همیشه به دنبال اهداف نظام است ، قطعا انجام سند تحول آموزش و پرورش با نظارت و پیگیری های خاص خود می تواند منشاء تحول در نظام آموزش و پرورش ما باشد.

 

 

وی تاکید کرد: هر چند خانواده ها برای تربیت صحیح فرزندانشان باید نهایت سعی و تلاش را داشته باشند اما با توجه به علاقه فرزندان به گروه همسالان خود آموزش و پرورش نقش مهمی در تعلیم و تربیت و فرهنگ سازی دارد.

 

 

به گفته فرمانده سپاه بیجار : بیجار به واسطه چهره های شاخص و نام آور در حوزه های مختلف دارای شهرت خاصی در کشور است و امیدواریم با اقدامات خوب آموزش و پرورش در عرصه تعلیم و تربیت شاهد حضور بیجاری ها در عرصه های مدیریتی کلان کشور باشیم.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار