شما اینجا هستید

به مناسبت آغاز هفته بسیج کارگری ،

فرماندهان بسیج کارگری بیجار با امام جمعه دیدار کردند/ امام جمعه بیجار: هدف بسیج کارگری در شرایط فعلی تقویت تولید ملی است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  حجت الاسلام علی مرادی در ابتدای این مراسم ضمن تبریک فرا رسیدن هفته کارگر اظهار داشت: کارگران ستون اصلی رونق تولید در کشور هستند .

 

 

وی با بیان اینکه حیات یک ملت، مرهون کار و کارگر است، افزود: نقش موثر کارگران در استقلال کشور بسیار مهم است و معتقدم قشر کارگران زحمت‌کش، ستون اصلی رونق تولید در کشور است.

 

 

امام جمعه بیجار گفت: تشکل های کارگری در ابعاد مختلف همواره از ارزش و جایگاه بالایی برخواردار می باشند و انتقاد و ارائه پیشنهادات در جهت رونق بخشی به مناسبات اداری، اقتصادی و اجتماعی همواره راهگشای ما در ارائه خدمت بیشتر به جامعه بزرگ کارگری است.

 

 

حجت الاسلام مرادی با تاکید بر اینکه کارگران به عنوان تکاوران جنگ اقتصادی بیشترین نقش را در افزایش تولید ملی و تحقق اقتصاد مقاومتی دارند ، بیان داشت: تلفیق روحیه با غیرت بسیجیی با نیروی کار عامل بسیار مهمی در رشد کیفیت و افزایش تولید داخلی می باشد که به نوعی سبب پیروزی ما در جنگ اقتصادی می گردد .

 

 

وی با اشاره به نقش پر رنگ بسیج از تشکیل پایه های انقلاب تا کنون ، اعلام کرد:  در هر عرصه ای که بسیج حضور پیدا کرده موفق عمل کرده است ، در بحث اقتصادی و تولیدی وقتی که بسیج بها داده شود مخصوصا به بسیج کارگری می تواند همانند سالهای انقلاب نقش بر جسته ای داشته باشد و قطعا بسیج کارگری می تواند به عنوان بازوی قدرتمند در کارخانجات به صنعت و تولید کمک کند که کاری خوبی نیز در این عرصه در سالهای گذشته از بسیج کارگری شاهد بوده ایم .

 

 

امام جمعه بیجار یادآور شد: هدف بسیج کارگری در شرایط جنگ تحمیلی اقتصادی تقویت تولید ملی است . انشالله بسیجیان کارگری با حضور فعال و با کار مفید ، در عمل به خواسته های رهبر معظم انقلاب چه از  لحاظ کمی و چه کیفی ، جامه عمل خاوهند پوشاند .

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار