شما اینجا هستید

دومین بازدید سردار غیب پرور از مناطق سیل زده استان لرستان؛

رئیس سازمان بسیج از مناطق سیل زده معمولان و پلدختر بازدید کرد/خبر خوب رئیس سازمان بسیج برای سیل زدگان؛ 13 هزار و 600 منزل مسکونی بازسازی می شود+تصاویر

 

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار غلامحسین غیب پرور فرمانده سازمان بسیج مستضعفین برای دومین بار به منظور بررسی وضعیت منطقه، میزان خسارات وارده و نحوه خدمات رسانی ها به مناطق سیل زده به استان لرستان سفر کرد.

 


وی به محض ورود به استان، از مسیر جاده قدیم خرم‌آباد به پلدختر سفر کرد تا از نزدیک در جریان اقدامات امدادرسانی و توزیع اقلام غذایی به مناطق شهری و روستایی این شهرستان قرار گیرد.

 


رئیس سازمان بسیج پیش از این نیز 16فروردین ماه در سفر به استان لرستان با حضور در بین مردم سیل‌زده پلدختر از نزدیک جویای مشکلات آنها شد.

 

 

آمدیم خداقوت بگوییم به همه عزیزانی که تلاش کردند و زحمت کشیدند

سردار غلامحسین غیب پرور عصر امروز در حاشیه بازدید از روستای سیل‌زده دمرود شهرستان معمولان در ارتباط مستقیم تلویزیونی با شبکه سه سیما ضمن تقدیر از همیاری و کمک همه ایرانیان و همت بزرگ مردم معتقد به انقلاب اسلامی گفت:ما امروز وارد استان لرستان شدیم که هم خدا قوتی بگوییم به عزیزانی که در این مدت تلاش کردند و زحمت کشیدند و هم‌عرض سلام داشته باشیم خدمت مردم خوب، متدین و انقلابی استان لرستان، کارها خیلی خوب پیش رفته و ما ممنون مردم هستیم و قبل از آن شاکر خداوند متعال هستیم.

 

 

 

 

مردم نجیب و خوب ما در هر مشکلی به میدان می‌آیند و کمک می‌کنند

وی با اشاره به طرح جهاد همبستگی گفت: این طرح را حدود 10 روز گذشته در استان گلستان در آق‌قلا طرح کردیم، آحاد مردم نجیب و خوب ما در هر مشکلی به میدان می‌آیند و کمک می‌کنند آن همدلی خود را نشان می‌دهند اینبار نیز همه می‌بایست به میدان بیایند.

 


رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با بیان این که در این قضیه حتماً می‌بایست هماهنگ با دولت عمل می‌کردیم و هماهنگی‌ها تا اندازه ای انجام شده است،گفت: امشب با تابش رئیس بنیاد مسکن در خرم‌آباد جلسه داریم که سازوکار این را مشخص کند.

 

به گفته وی یک سامانه تعریف‌شده که این را در لرستان آورده‌ایم و اعلام خبر آن در استان گلستان بود اما رونمایی از این سامانه امشب و فردا در استان لرستان انجام می شود.

 

 

13 هزار و 600 مسکن در لرستان بازسازی می شود


رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور ابراز امیدواری کرد که برای همه استان‌هایی که در معرض سیل قرار گرفتند بتوان کاری در شان مردم انجام داد که طبق برآوردها در استان لرستان 13 هزار و 600 مسکن است که بخشی را اساساً باید از ابتدا ساخت و بخشی نیز نیاز به بازسازی اساسی دارد که امیدمی رود در کوتاه‌ترین زمان ممکن این کار را انجام دهیم.

 

سردار غیب پرور تصریح کرد: این طرح عبارت از همین مطلب است که مردم هر محل با محوریت مسجد یک‌خانه را عهده‌دار شوند؛ خانه‌ای که ما تعریف کردیم خانه 70-80 متری است که به‌راحتی هر محل می‌توانند با کمک‌های خودشان در این کار خیر سهیم شوند.
 

 

 

 

کار زیادی انجام شده اما باید تلاش بیشتری انجام داد


سردار غیب پرور با بیان این که مردم عمدتا به خانه هایشان برگشتند ولی بخش زیادی هنوز در چادرها هستند که شرایط سختی دارند،گفت: یکی دو گزارش پخش شد که  جای نگرانی داشت اما آن چیزی را که امروز دیدیم انصافا  کار زیاد شده ولی می بایست تلاش بیش تری انجام داد.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار