شما اینجا هستید

فرمانده تیپ ۲۲۸ سقز در مراسم روز ارتش:

ارتش در اوج آمادگی رزمی است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از سقز، امیر سیروس محمدی افزود:  به فرموده امام راحل، ارتش، اساس و رکن استقلال کشور است.

انتهای پیام/7727

 

ارتش ضمن حفظ آمادگی در دفاع از تمامیت ارضی و پاسداری از حریم انقلاب اسلامی در حوادث غیر مترقبه در کنار مردم بوده و این حضور مایه آرامش ملت بوده است.

 

 


فرماندار سقز: خودکفایی نظامی کشورمان، حاصل باور توان داخلی است

 

 

کامیل کریمیان در مراسم روز ارتش گفت: نیروهای مسلح ما با شعار ما می توانیم، نگین درخشانی در کشور بوده اند و امروز ارتش و سایر نیروهای مسلح، دارای تجهیزات مدرن هستند و به خودکفایی دست یافته اند .

 

 

فرماندار سقز اذعان داشت: ارتش کشورمان در مقایسه با قبل از انقلاب، بدون کمک و حضور مستشاران خارجی به خوداتکایی و خودباوری رسیده است.

 

 

کریمیان با اشاره به اقدامات اخیر دشمنان کشورمان علیه نیروهای مسلح، بیان کرد: دشمن احساس می کند که با این اقدامات می تواند به کشور و وحدت بین مردم و نیروهای مسلح آسیب بزند در حالی که وحدت افزایش خواهد یافت.

 

 

او ادامه داد: ارتش جمهوری اسلامی ایران، به عنوان ارتشی مقتدر، صلح طلب و مردمی در جهان مطرح است.

 

 

کریمیان اظهار کرد: نامگذاری روز 29 فروردین در سال 1358 به نام روز ارتش و به درایت حضرت امام خمینی(ره) نقطه عطفی در تاریخ کشورمان بوده است.

 

 

کامیل کریمیان عنوان کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران همواره وفادار به مردم و انقلاب بوده و دفاع از استقلال کشور سرلوحه برنامه ها تمام فعالیت هایش بوده است.

 

 

وی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: ارتش در کنار دولت و مردم، در حوادث غیر مترقبه نیز درخشان ظاهر شده است.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار