شما اینجا هستید

گزارش تصویری/

خشم و انزجار مردم قروه از اقدام اخیر آمریکا / سپاه پاسداران یعنی 80 میلیون ایرانی

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  امروز نمازگزاران قروه ای پس از برگزاری مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه با مشت های گره کرده خشم و انزجار خود را از رفتار خصمانه آمریکا با فریاد های مرگ بر آمریکا نشان دادند.

 

در این مراسم ماموستا ملاهاشم نوری خطیب نماز جمعه اهل سنت قروه با بیان اینکه سپاه پاسداران به معنای 80 میلیون ایرانی است ،اظهار داشت: آمریکا خود یک کشور خون ریز و استعمارگر و حامی تروریست است و نمی تواند چهره واقعی خود را پنهان کند.

 


وی افزود : دولت آمریکا امروز به عنوان یک دولت جنایتکار در سطح جهان شناخته می شود که خون ریزی و کودک کشی از اعمال آنان است.

 

 


وی ادامه داد: در طول 4 دهه عمر با برکت انقلاب اسلامی همواره شاهد دشمنی های آمریکا با ملت ایران اسلامی بوده ایم و همیشه ترس و وحشت آمریکا از انقلاب اسلامی دیده شده است.

 


امام جمعه اهل سنت قروه ادامه داد: وحشت آمریکا از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای همگان ملموس است و هم اکنون آمریکا این وحشت را بیش از پیش نمایان کرده است.

 


نوری بیان داشت: آمریکا خود به عنوان حامی تروریست شناخته می شود و نمی تواند چنین حقیقتی را پنهان کند.

 


وی با اشاره به خدمات سپاه پاسداران افزود: سپاه یک حزب نیست بلکه یک نهاد مردمی و از بطن مردم است که به عنوان نیروی نظامی کشور شناخته می شود و مردم ایران به آن تکیه دارند.

 


به گفته نوری این اقدام آمریکا هیچ تاثیری در حرکت انقلابی سپاه پاسداران نخواهد داشت و اقتدار و توانمندی سپاه را بیش از گذشته نشان می دهد.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار