شما اینجا هستید

خطیب جمعه سقز:

آمریکا چشم دیدن موفقیت های سپاه در منطقه را ندارد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از سقز؛ ماموستا حسینی امام جمعه شهرستان سقز در خطبه های قبل از نماز جمعه امروز ۲۳فروردین۹۸ به حوادث اخیر کشور اشاره کرد و گفت: انسان مسلمان با این حوادث آزمایش می شوند و باید در مقابل آن نمره قبولی بگیرند، ما نباید برادران مسلمان خود را که هم اکنون گرفتار بلایای سیل شده اند، فراموش کنیم.

 

ماموستا حسینی افزود: در حال حاضر آزمایش سیل زدگان صبر و وظیفه ما نیز کمک به این هموطنان عزیزمان است، چرا که خسارات زیادی را متحمل شده اند و نیازمند و چشم انتظار همدردی ما به عنوان برادران و خواهران مسلمان و هموطنانشان هستیم.

 


وی به اقدامات اخیر آمریکا نسبت به قراردادن سپاه پاسداران در بین گروه های تروریستی نیز اشاره کرد و گفت: ترامپ به عنوان یک روانی و مریض تمام عیار چشم دیدن موفقیت های سپاه در منطقه را ندارد، ما در حال حاضر شاهد خدمات اجتماعی سپاه در مملکت خود هستیم، و میبینیم که امنیت و آرامش رضایت بخشی را برای ملت ایران اسلامی فراهم کرده اند.

 


ماموستا حسینی ادامه داد و گفت: ترامپ و دولت آمریکا بدانند، مردم و ملت جمهوری اسلامی ایران پشتیبان ولایت فقیه بوده و خواهند بود، نیروهای سپاه نیز به عنوان پاسدار دستاوردهای انقلاب از این پشتیبانی سهم خاصی را برخوردارند و نام و اقدامات صورت گرفته توسط این نهاد مقدس در قلب مردم ما حک و ماندگار خواهد بود.

 


امام جمعه شهرستان سقز در پایان تشریح کرد: ملت ایران اسلامی در پایان نماز جمعه امروز با برپایی راهپیمایی عظیم و همیشگی خود بار دیگر مشت محکمی را بر دهان دشمنان انقلاب خواهند کوبید و نشان خواهند داد که همه ایران اسلامی همراه با سپاه، پاسدار انقلاب خواهند بود.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار