شما اینجا هستید

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج مطرح کرد؛

بستر سازی برای سفرهای ارزان خانوادگی راهیان نور/ سند ملی راهیان نور، سند مشارکت تمام اقشار جامعه است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، «سردار یعقوب سلیمانی» فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج در مورد سفرهای خانوادگی به مناطق راهیان نور و افزایش برخی هزینه های سفر گفت: در قرارگاه مرکزی راهیان نور هدف گذاری برای سفر معنوی راهیان نور ارزان شده است. افرادی که با خودروهای شخصی خود سفر می کنند می توانند به سایت کوله بار یا شهید باقری مراجعه کنند و اطلاعات کامل برای محل اسکان را دریافت کنند.

 

 

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج افزود: راهنمایانی که در مناطق راهیان نور هستند زیر ساخت رایگان را برای این خانواده ها پیش بینی کرده اند.

 

 

وی با بیان اینکه راوی نیز برای سفرهای خانوادگی در سفرهای راهیان نور در نظر گرفته شده است، گفت: تغذیه نیز با قیمت مناسب در اختیار خانوده ها قرار می گیرد و هماهنگی های لازم برای این امر در نظر گرفته شده است تا بستر لازم برای حضور آحاد مردم در مناطق عملیاتی فراهم شود.

 

 

سردار سلیمانی تصریح کرد: امسال 12 استان به طور هدفمند در راهیان نور فعال هستند. شمال، مرکز و جنوب خوزستان مناطق عملیاتی هستند که به این مناطق ابلاغ شده است که هر خودرویی که در این مناطق عملیاتی حضور یافت زمینه اسکان، تغذیه، تکریم و امور مربوط به استقبال از زائران راهیان نور را به درستی فراهم کنند.

 

 

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج در مورد سند ملی راهیان نور گفت:‌ سند ملی راهیان نور، سند بالا دستی است که برای تمام  دستگاههای لشکری و کشور در موضوع راهیان نور وظیفه تعریف کرده است، زیرا دفاع مقدس مربوط به تمام احاد مردم است و راهیان نور نیز متعلق به تمام  اقشار و حتی سلایق گوناگون است.

 

 

وی ادامه داد: راهیان نور نقطه تقابل جنگ فرهنگی و بستری است که می تواند بر روی تمام اقشار جامعه آثار مثبتی برجا بگذارد.

 

 

سردار سلیمانی خاطر نشان کرد: سند ملی راهیان نور، سند مشارکت تمام نهادها و اقشار جامعه در راهیان نور است و تمام دستگاههای لشکری و کشوری  و وزارتخانه ها در این سند ملی نقش آفرینی می کنند.

 

 

وی گفت: موفقیت ما در قرارگاه مرکزی در این است که راهیان نور در سبد مردم قرار گیرد و همانگونه که  مردم در ماه محرم به صورت خودجوش مراسم عزاداری امام حسین(ع) را برگزار می کنند. اردوهای راهیان نور را نیز به صورت خودجوش برپا کنند زیرا معتقدیم که شهدای دفاع مقدس در راستای شهدای عاشورای امام حسین(ع) هستند.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار