شما اینجا هستید

دبیر شانزدهمین دوره جشنواره ره آورد سرزمین نور:

جشنواره استانی ره آورد سرزمین نور در 7 استان برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  فیض الله محمدزاده دبیر شانزدهمین دوره جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور از برگزاری جشنواره استانی ره آورد سرزمین نور خبر داد و گفت: امسال 7 استان موفق به برگزاری جشنواره ره آورد سرزمین نور به صورت استانی شدند که می توانیم به استان های گلستان، ایلام، اردبیل و گیلان اشاره نمود.

 

 

وی ادامه داد: در حال حاضر در اکثر استان های کشور، دبیرخانه جشنواره استانی ره آورد سر زمین نور راه اندازی شده است و در طول سال، زائران راهیان نور هر استان می توانند آثار ادبی و هنری خودشان را در رشته های شعر، خاطره، متن ادبی، دلنوشته، فیلم، عکس و ... با موضوع راهیان نور و دفاع مقدس به این دبیرخانه ها ارسال نمایند.

 

 

محمدزاده با بیان اینکه مردمی بودن جشنواره ره آورد سرزمین نور یکی از مشخصه های بارز آن است، اظهار داشت: مردم و زائران راهیان نور، سهم عمده ای در برگزاری جشنواره ره آورد سرزمین نور ایفا می کنند و همه ساله با حضور کاروان های راهیان نور در خرمشهر، شاهد تجلیل از برگزیدگان جشنواره ره آورد سرزمین نور هستیم.

 

 

دبیرشانزدهمین دوره جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور تاکید کرد: جشنواره ره آورد سرزمین نور باعث تشویق جوانان و نوجوانان برای تولید آثار ادبی و هنری با موضوع راهیان نور و دفاع مقدس می شود و یقینا وجود چنین جشنواره هایی، باعث شناسایی مستعدان و علاقمندان به مقوله فرهنگ ایثار و شهادت می شود.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار