شما اینجا هستید

آغاز اعزام ۸۰۰ دانشجوی کردستان به اردوی راهیان نور

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، توحید رستمی فر، دبیر قرارگاه شهید علم الهدی راهیان نور استان کردستان از آغاز اعزام ۸۰۰ دانشجوی استان به اردوی راهیان نور جنوب کشور خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد دانشجو ۱۵۰ نفر بانوان و ۶۵۰ نفر آقایان هستند.

 

 


وی افزود: این تعداد دانشجو در سه مرحله از ۱۴ تا ۲۵ اسفندماه به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام خواهند شد.

 


مسئول ناحیه بسیج دانشجویان استان کردستان بیان کرد: اولین مرحله اعزام دانشجویان آقا فردا، ۱۴ اسفندماه به مدت چهار روز خواهد بود و مرحله دوم ویژه بانوان ۱۸ اسفندماه و مرحله سوم ویژه دانشجویان دانشگاه‌های سطح سنندج ۲۲ اسفندماه خواهد بود.

 

وی اعلام کرد: راهیان نور یک عملیات فرهنگی برای انتقال آرمان‌ها و ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان است که در این راستا باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

 

رستمی با اشاره به برگزاری جلسات متعدد اعضای ستاد شهید علم‌الهدی راهیان نور کردستان عنوان کرد: اعضای این ستاد رؤسای و مسئولان دفتر نهاد رهبری دانشگاه‌های استان کردستان هستند که نهایت حمایت و پشتیبانی در برگزاری اردوی راهیان نور را با ما داشته‌اند.

 

وی ادامه داد: امسال بر خلاف سال‌های قبل مدیریت برگزاری اردوی راهیان نور به خود دانشجویان واگذار شده است و تمام فعالیت‌های کادرسازی بین دانشجویان صورت می‌گیرد.

 


دبیر قرارگاه شهید علم‌الهدی راهیان نور استان کردستان افزود: با توجه به اینکه مخاطب اصلی گام دوم انقلاب جوانان هستند، در این راستا ما هم سعی کرده‌ایم با واگذاری مدیریت و اجرای اردوی راهیان نور به جوانان با کادرسازی و تربیت نیروی انسانی در طراز انقلاب اسلامی گامی اساسی در این راستا برداریم.

 

وی با اشاره به برگزاری اردوی راهیان نور غرب کشور برای دانشجویان در طول امسال یادآور شد: هزار نفر از دانشجویان دانشگاه‌های سطح استان در اردیبهشت ماه امسال به مناطق عملیاتی بانه و مریوان اعزام شدند.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار