شما اینجا هستید

معاون سیاسی استاندار.

اجلاسیه شهدای کارمند باید پرمحتوا و باشکوه برگزار شود

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  حسین خوش اقبال در ششمین جلسه هماهنگی اجلاسیه شهدای کارمند استان کردستان با بیان اینکه همه ما در قبال شهدا دارای مسئولیت هستیم گفت: وقتی اجلاسیه یا برنامه‌ای برای شهدا برگزار می‌شود باید همه تلاش خود را بکار بگیریم که آن برنامه با شکوه ودر اذهان مردم ماندگار شود.

 

 


وی با تاکید بر ضروت حفظ شان و جایگاه شهدای کارمند در برگزاری اجلاسیه گفت: ادارات و دست اندرکاران برگزاری اجلاسیه تلاش کنند که در این رابطە نقش و وظیفه خود را به درستی انجام دهند.

 

خوش اقبال همچنین در خصوص کتاب‌هایی که به سرگذشت شهدا و زندگینامه شهدا اختصاص پیدا می‌کند اظهار داشت: کتاب‌هایی که درباره زندگی و سرگذشت شهدا تهیه و تالیف می‌شوند باید دارای محتوای غنی باشند تا بتواند مبنای پژوهش واستفادە آیندگان باشد.

 

معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استاندار کردستان با بیان اینکه ما در برگزاری برنامه های مربوط به شهدا تجربه ۴۰ ساله داریم گفت: حتما برای برنامه های این اجلاسیه نظرات کارشناسان بخش‌های مختلف اخذ شود.

 

 

در ادامه دبیر اجلاسیه شهدای کارمند در ششمین جلسه ی هماهنگی اجلاسیه  اظهار داشتند:  آرامش امروز و امنیت پایدارمان را مدیون خون پاک شهدا می دانیم ان شاءالله در اسفند ماه سال جاری شاهد اجلاسیه شهدای کارمند خواهیم بود .

 

 

بنده مرادی با اشاره به 121 شهید کارمند کردستان بیان داشتند : کمترین کار ما این است که یاد و خاطره ی شهدا را گرامی بداریم و برای برگزاری اجلاسیه اقداماتی از قبیل : تدوین کتاب ،سرکشی از خانواده شهدا و اهدای تندیس شهدا به خانواده های معظم ، تهیه فیلم مستند ، نامگذاری ابنیه و ساختمانهای ادارات به نام شهداء خود ادارات ،ساخت یادمان شهدا در ادارات فضا سازی محیطی متناسب با آن اشاره نمودند .

 

 

اجلاسیه شهدای کارمند استان کردستان دوم اسفندماه سالجاری در سنندج برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار