شما اینجا هستید

برگزاری کنگره شهدا مهمترین حرکت فرهنگی در استان/هدف از برگزاری کنگره 5400شهید رسیدن به سرمشق ها است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  سردار محمدحسین رجبی در جلسه هماهنگی کنگره ملی 5400 شهید کردستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، به ضرورت پاسداشت و حفظ حرمت خون شهدا تاکید کرد و اظهار داشت: در برگزاری این کنگره همه مسئولین باید پای کار باشند تا بتوانیم این امر مهم را در شآن شهدای عزیزمان برگزار کنیم.

 

 

وی گفت: پس از کنگره پیشمرگان مسلمان کُرد، اقداماتی زیادی را انجام دادیم تا بلکه بتوانیم کنگره 5400 شهید کردستان را باشکوه، در شأن شهدای گرانقدر و در سطح ملی برگزار کنیم.

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با اشاره به اینکه این استان سرزمین مجاهدت های خاموش است عنوان کرد: شهدای عزیزمان در این استان شهدای مظلومی بودند که متاسفانه در معرفی رشادت های این شهدا به نسل  امروز کوتاهی های انجام گرفته  که امیدواریم با برگزاری این کنگره بتوانیم دین  خود را به این شهدای والا مقام ادا کنیم.

 

 

وی با بیان اینکه استان کردستان تنها استانی است که ظرف مدت چند سال دو کنگره ملی برگزار می‌کند، اظهار کرد: برگزاری کنگره‌ای در تراز شهدای مظلوم کردستان، نیازمند همت والای همه مسئولان استانی و شهرستانی است.

 

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت:اقتضای  وظیفه ما مسئولین این است که  با برگزاری  یادواره و کنگره‌ شهدا انتقال دهنده راه و یاده شهدا، ارزش‌ها و فرهنگ اسلامی  به نسل جوان  باشیم.

 

 

سردار رجبی افزود: همه باید از توان و ظرفیت خود استفاده کنیم تا با کمترین هزینه بتوانیم کاری ماندگار را به منصه ظهور برسانیم.

 

کنگره ملی 5400شهید استان کردستان در اردیبهشت سال 98 برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار