شما اینجا هستید

ارتباط مردم و مسئولین با هدف رسیدگی به درخواست ها از طریق سامانه ارتباط با فرماندهی

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار محمد حسین رجبی فرمانده قرارگاه شهید شهرامفراستان کردستان اظهار داشت: از آنجای که حضور عموم افراد برای دیدار چهره به چهره با مدیران مربوطه امکان پذیر نمی باشد، لذا با تدابیر اندیشمندانه راه اندازی سامانه ارتباطی با فرمانده سپاه بیت المقدس در پایگاه اطلاع رسانی را برای پاسخگوی به درخواستها و شکایات مردم الزامی دانست.

 

 

وی با اشاره به اینکه از سال 91 این سامانه به بیش از ده هزار مورد را با هدف تسهیل در برقراری ارتباط مردم جهت پیگیری مسائل، مشکلات و شکایات پاسخ دهی کرده است افزود:علاوه بر دیدار چهره به چهره (ملاقات عمومی) در روزهای سه شنبه هر هفته  فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با عموم مردم به طور کلی در هر ماه بیش از60 مورد از درخواستها از طریق این سامانه پیگیری می شود .

 

 

سردار رجبی بیان داشت: دیدار بدون واسطه مردم با مسئولین نماد مردم سالاری بودن نظام ما می باشد.

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان افزود: فضای مناسب جهت ارتباطی آسان با مسئولین برای مردم باعث خواهد شد که اولا مدیر یا مسئول را متوجه مسائلی می کند که به دلیل جزئی بودن کمتر به آن توجه می شود و وجه دیگر آن این است که شخص تماس گیرنده از نظر روحی و روانی به آرامش می رسد.

 

 

سردار رجبی با بیان اینکه به تمامی نامه ها با هر موضوعی پاسخ داده می شود اضافه کرد: مساعدت های خاص و ویژه ای در چهار چوب قانون و مقررات  برای رسیدگی به مشکلات مردم در نظر گرفته می شود.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار