شما اینجا هستید

دستاورد و پیامد‌های رزمایش محرم در بسیج جامعه پزشکی کردستان

 

قاسم کاوه سرپرست سازمان بسیج جامعه پزشکی کردستان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  اظهار داشت: در کنار اجرای رزمایش محرم این سازمان با همکاری بیمارستان شهید قاضی سنندج توانست اقدامات زیر راانجام داده که از برکات این رزمایش توانستیم مردم  محروم منطقه را بهره‌مند کنیم.

وی گفت: با سازماندهی تیم‌های غربالگری و اعزام آن‌ها به ۲۹ روستای منطقه ۲ هزار نفر مردم مورد ویزیت قرار گرفتند و غربالگری اولیه در جهت شناسایی بیماران نیازمند صورت گرفت.

کاوه افزود: در این راستا تعداد ۶۵۰ بیمار شناسایی و به بیمارستان ثابت مستقر در شهر کامیاران ارجاع داده شدند؛ و با بیان اینکه این بیماران مورد ویزیت تخصصی قرار گرفته و در صورت نیاز به عمل‌های جراحی به مراکز درمانی مجهز استان معرفی شده اند اظهار داشت: پیگیری درمان آن‌ها تا حصول نتیجه ادامه دارد.

 

سرپرست سازمان بسیج جامعه پزشکی کردستان ادامه داد: از دیگر برکات رزمایش محرم برپایی بیمارستان ثابت تخصصی در شهر کامیاران می‌باشد که در این بیمارستان از حضور پزشکان متخصص به نام استان کردستان، آذربایجان غربی و کرمانشاه مردم بهره‌مند شدند.

 

وی افزود: در این بیمارستان ارجاعات پذیرش شدند و مورد ویزیت تخصصی قرار گرفتند. در این بیمارستان تعداد ۱۵۰۰ نفر پذیرش شدند و از این افراد تعداد ۵۰۰ نفر به بیمارستان‌های مجهز استان معرفی شدند تا وارد ادامه فرآیند درمانی نیاز‌های کلینیکی و پاراکلینیکی افراد برطرف گردد.

 

سرپرست سازمان بسیج جامعه پزشکی کردستان یادآور شد، کلیه خدمات ارائه شده به مردم کاملا بصورت رایگان بوده است.

 

وی در پایان افزود: در مرحله آخر خدمات پزشکی ارائه شده به مردم برگزاری بیمارستان‌های تک تخصصی در چند تخصص خاص مانند چشم پزشکی، جراحی عمومی و ارتوپدی در مرکز استان با همکاری بیمارستان کوثر و بیمارستان شهید قاضی می‌باشد که کلیه افراد ارجاع داده شده در این بیمارستان مورد عمل‌های جراحی قرار می‌گیرند.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/7727

 

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

آخرین اخبار