شما اینجا هستید

نمایش اقتدار و بیعت دوباره بسیجیان با آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، این  رزمایش بزرگ در موقعیت بسیار حساسی تشکیل شد در زمانی که موقعیت منطقه و جهان، موقعیتهای حساسی است؛ بخصوص برای ما ملت ایران.

 

حساسیت از این جهت که از یک طرف عربده کشی های سران استکبار و سیاست های آمریکای جهان خوار و از طرف دیگر  قدرت نمایی جوانان  مؤمن و پیروزی های پیاپی در میدان های مختلف و از طرفی حساس شدن و به تکاپو افتادن نخبگان کشور، که این وضعیت آنها را حساس کرده و به تکاپو و تلاش فکری و عملی وادار کرده است .

 

 

 

این رزمایش با محوریت وحدت، پیشرفت و ایستادگی در مقابل دشمنان برگزار شد وحدت و همدلی که  باعث پیشرفت و حفظ انقلاب اسلامی ما و ریشه در قیام خونین امام حسین علیه السلام دارد . و وظیفه  یک بسیجی چیزی جز حفظ انقلاب اسلامی  نیست.

 

 

 

شهرستان سنندج حدود 120 هزار بسیجی دارد که 25 درصد کل جمعیت این شهرستان را شامل می شود. 25 هزار بسیجی با اقتدار  در تاریخ پنج شنبه( 12 مهرماه )در ورزشگاه (22 گولان) سنندج   آمده بودند تا به همه بد خواهان این نظام ثابت کنند  که با قدرت در مقابل دشمنان  استاده اند و از زیاده‌گویی‌های‌ استکبار و استعمار جهانی نمی هراسند.

 

 

 آمده بودند تا با وحدت و یکدلی در کنارهم  در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی اعلام  کنند که مستحکم‌تر، مقاوم‌تر و با اعتقادی راسخ‌تر در دفاع از انقلاب و آرمان‌های آن تا پای جان ایستادگی خواهند کرد.

 

ایجاد نظم و ارتقای امنیت و اقتدار نظام همراه با مهربانی و حفظ کرامت مردم کارکردهای نیروی همیشه قهرمان بسیج است.

 

 بسیجیان حاظر در رزمایش آمده بودند تا بگویند، امنیت اتفاقی به دست نیامده و آن را مرهون شهدا هسنتد  و با حضورشان وظیفه  خود در پاسداری از خون شهدا را نشان دادند.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار