شما اینجا هستید

برگزاری کنگره 5400 شهید استان در اردیبهشت ماه 98 در کردستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، صبح امروز در یادواره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: کردستان جزو معدود استان های کشور است که بعد از پایان جنگ تحمیلی همچنان درگیر مبارزه با ضدانقلاب و معاندین بود و در این دوران هم مردم این منطقه مجاهدت های ارزشمندی از خود نشان دادند.

 

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اضافه کرد: کنگره ۵۴۰۰ شهید استان باید در تراز استان فرهنگی کردستان و براساس آنچه مورد تاکید مقام معظم رهبری در اجرای این برنامه ارزشی است، برگزار شود.

 

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان افزود: ما در راستای کنگره ملی ۵۴۰۰ شهید کردستان اقدامات زیادی را انجام داده‌ایم،که  مجموع ۶۰ کمیته از اقشار مختلف جامعه داریم.

 

 

سردار رجبی بر توجه و عمل به نقطه نظرات و فرمایشات مقام معظم رهبری در ارتباط با برگزاری کنگره های شهدا در سطح کشور تاکید کرد و افزود: کردستان تنها استان کشور است که دو کنگره ملی شهدا در آن برگزار شده و خواهد شد.

 

 

وی گفت: برگزاری کنگره پیشمرگان مسلمان کرد کار فرهنگی فاخری بود و به همت اعضای کمیته‌ها کار‌ها را انجام داده‌ایم.

سردار رجبی: کنگره ۵۴۰۰ شهید کردستان در اردیبهشت‌ ماه سال آینده همزمان با سالروز ورود مقام معظم رهبری به استان، برگزار می‌شود.

 

 

سردار رجبی افزود: گرچه ما می‌دانیم برگزاری این یادواره‌ها در تراز مجاهدت شهدای انقلاب اسلامی نیست اما امیدواریم بتوانیم برنامه‌های خوبی را برگزار کنیم و همه مسئولان در راستای رشد و اعتلای نظام گام برداریم.

 

 

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با بیان اینکه جنگ تحمیلی 8 ساله که جنگی سخت، پرخسارت و ویرانگر بود، را تجربه کردیم، گفت: در جنگ تحملی تنها یکهزار میلیارد دلار خسارت مادی به ما وارد شد و خسارت‌های جانی نیز که برآورده نمی‌شود چراکه جوانان عزیز زیادی را از دست دادیم که بی‌بدیل بودند.

 

 

انتهای پیام/1411

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir
google.ir

آخرین اخبار