شما اینجا هستید

حفظ و حراست از مرزهای گسترده جمهوری اسلامی از وظایف انقلابیون است

حجت السلام علیرضا بابا شاهی نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس در حاشیه رزمایش" امنیتی محرم"  اظهار داشت: حفظ و حراست از مرزهای  گسترده  جمهوری اسلامی از وظایف انقلابیون است  که این امنیت به برکت از جان گذشتگی شهدای  8 سال دفاع مقدس و دفاع از حریم اهل بیت ایجاد شده است.

 

 

وی در این رابطه افزود: تودهنی زدن به داعش و همدستانشان در آن سوی مرزها در این امنیت تاثیر گذار بوده است.

 

 

حجت السلام باباشاهی با اشاره به اینکه حراست و ایجاد امنیت را وظیفه هر ایرانی دانست افزود: ما در هر جا و هر مکان قدرت خود را برای حفاظت از سرزمینمان به دشمن نشان خواهیم داد.

 

 

وی بیان داشت: ما باید به هوش باشیم و آمادگی لازم را داشته باشیم و به دشمن اجازه ندهیم که به سرزمینمان چشم طمع داشته باشد.

 

 

نماینده ولی فقیه در سپاه کردستان به اتفاقات اخیر در اهواز اشاره کرد و بیان داشت: نیروهای اشغالگر در اهواز با کمک حکام خود فروخته و حکومت پوشالی عربستان که  ادعا کرده بودند جنگ را به داخل ایران می کشانند و در ادامه آن شاهد حرکت مذبوهانه و جنایتکارانه عده ای در اهواز بودیم که برای رسیدن به اهداف شوم خود زنان و کودکان بی گناه را به خاک و خون کشیدند.

 

وی در ادامه گفت:به فرموده رهبر انقلاب دشمنان بخاطر دشمنیشان سیلی خواهند خورد که سیلی اول را نیز به دشمن زدیم.

 

حجت السلام باباشاهی عنوان کرد:ما برای اینکه به دوستانمان در سرتاسر جهان بگویم پایدار و سرفراز ایستاده ایم ابتدا رزمایش عظیم مردمی بسیج در سرتاسر کشور را برگزار نمودیم که با سخنرانی امام خامنه ای در تهران به نقطه اوج خود رسید که تعجب همه تحلیلگران در جهان را به خود جلب نمود.

 

حجت السلام باباشاهی در پایان افزود:ما با برگزاری این رزمایش ها  اقتدار و امنیت حاکم در کشور و منطقه را به دشمنان نشان دادیم.

 

انتهای پیام/7727

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار