فرمانده سپاه قروه در دیدار با فرماندار:

ضرورت رفع مشکلات مردم در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، محمد رضا حیدری در جلسه گرامیداشت یاد و خاطره شهدای روستای نارنجک و طی دیدار با فرماندار قروه ضمن تبریک تصدی سمت فرمانداری قروه اظهار داشت: در راستای گرامیداشت یاد و خاطره ۵ هزار و ۴۰۰ شهید استان کردستان یادواره شهدای روستای نارنجک روز چهارشنبه در این روستا برگزار خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه باید تمامی دستگاه‌ها و نهاد‌های شهرستان در برگزاری هرچه باشکوه‌تر این برنامه دخیل باشند افزود: این برنامه به همت مردم روستای نارنجک برگزار می‌شود و انتظار می‌رود تا بتوانیم به مشکلات و نیاز‌های مردم این روستا رسیدگی کنیم.

 

فرمانده سپاه قروه در ادامه سخنان خود رفع مشکلات مردم و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی را ضروری دانست و گفت: ما باید بتوانیم دست در دست یکدیگر و با همکاری یکدیگر در جهت رفع مشکلات مردم قدم برداریم و به مردم خدمت کنیم.

 

حیدری ادامه داد: مردم به عنوان صاحبان اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمامی صحنه‌های حساس انقلاب اسلامی حضور دارند و ما وظیفه داریم که به دنبال برآورده ساختن نیاز‌های انان باشیم.

 

انتهای پیام/ الف.صاد

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات