شما اینجا هستید

در مراسم روز قشر بسیج کارگری عنوان شد؛

با ارج نهادن به کار وتولید کار کارگران و شأن آنان در جامعه باید قدر دان زحمات آنان باشیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سرهنگ نادر پناه معاون دفتر راهبردی سپاه بیت‌المقدس کردستان دراین مراسم خاطرنشان کرد: ما باید به این قشر زحمتکش که زحمات زیادی را در جامعه می‌کشند احترام بگذاریم و جایگاه آنان را تکریم کنیم.

 

وی با بیان اینکه کارگران چه در قبل از انقلاب و چه زمان پیروزی انقلاب و بعد از آن در پیروزی انقلاب اسلامی نقش مهمی داشته‌اند افزود:ما با ارج نهادن به کار وتولید کار کارگران و شأن آنان در جامعه باید قدر دان زحمات آنان باشیم.

 

معاون دفتر راهبردی سپاه بیت‌المقدس با بیان اینکه تقدیم ۱۳ هزار و ۷۰۰ شهید از جامعه کارگری نشان ازنقش تعیین کننده و سرنوشت‌ساز این قشر و حرکت رو به رشد این نظام بوده است، گفت: قشر کارگر بعد از قشر دانش‌آموزی بیشترین تعداد شهید را در بین اقشار مختلف به خود اختصاص داده است.

 

نادرپناه در پایان با بیان اینکه آنچه که نقشه‌های دشمنان را نقش برآب کرده روحیه خداباوری است که در تمام عرصه‌ها داریم، گفت: رهبری‌های امام راحل و مقام معظم رهبری و حضور و مشارکت مردم فهیم در عرصه‌های سرنوشت‌ساز سه عامل اصلی نقش برآب شدن توطئه‌های دشمنان بوده است.

 

انتهای پیام/ الف.صاد

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

tab_slider

با کاروان نور

تبلیغات

google.ir

آخرین اخبار