مریوان/حماسه پرشور راهپیمایی 22 بهمن

باشکوه‌ترین «ضربه متقابل» مردم مریوان به دشمنان در راهپیمایی 22 بهمن

سخنرانی ماموستا شیرزادی امام جمعه مریوان در 22 بهمن 1396

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از مریوان، همزمان با سراسر کشور راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن و برپایی جشن باشکوه سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی توسط مردم غیور و همیشه در صحنه مریوان با شور و شوق هرچه بیشتر نسبت به سال های گذشته برگزار شد.

 

 

این راهپیمایی با حضور گسترده اقشار مختلف مردم آگاه و انقلابی مریوان، تشکل و احزاب و گروه های جریان های سیاسی، نمایندگان فعلی و پیشین مجلس شورای اسلامی، دانش آموزان و فرهنگیان، دانشجویان، طلاب و روحانیون، نیروهای نظامی و انتظامی، بسیجیان و رزمندگان، خانواده معظم شهداء، کارمندان و کارگران و همچنین بازاریان و کسبه و اصناف با تجمع در چهار راه بیمارستان فجر مریوان با پیمودن مسیر خیابان جمهوری به طرف محل اصلی تجمع این شهر با سردادن شعارهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، مرگ بر فتنه گر و مرگ بر انگلیس تنفر و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

 

حاج ماموستا شیرزادی امام جمعه و سخنران اصلی مراسم مریوان در جمع راهپیمایان اظهار کرد: مسئولان باید در تمامی امورات مربوط به جامعه عدالت را رعایت نمایند و زمینه را برای ایجاد یک جامعه به دور از هر گونه تنش و ناهنجاری فراهم نمایند.

 

 

شیرزادی بیان کرد : مهیا نمودن امکانات برای رفاه حال مردم، فراهم نمودن امکانات لازم برای ارتقاء و پیشرفت دانش، علم و آگاهی، مسائل سیاسی، اقتصادی و اجتماعی مردم از سوی مسئولان از توصیه های امام خمینی (ره) است که امید است مسئولان به صورت ویژه  به آن توجه داشته باشند.

 

 

وی تصریح کرد : طبق فرمایشات حضرت امام(ره) مسئولان موظف هستند جهت فراهم نمودن زیر ساختهای توسعه همه جانبه استان مخصوصا شهرستان مریوان برای رسیدن جوانان به بهترین مراتب دینی و علمی بطور جد فعالیت نموده و زمینه آنها را فراهم نمایند.

 

 

لازم به ذکر است که راهپیمایی یوم الله 22 بهمن با حضور گسترده اقشار مختلف مردم انقلابی و شهید پرور مریوان بعد از قرائت بیانیه و آتش زدن پرچم آمریکا، اسرائیل و انگلیس به پایان رسید.

 

 

 

 

انتهای پیام/ الف.صاد

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات