مردم همیشه ضامن حفظ و بقای انقلاب بوده اند

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، آیت الله حسینی شاهرودی، نماینده ولی فقیه در استان کردستان، با حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، با اشاره به حضور پر رنگ و گسترده مردم سنندج اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی بر پایه اسلام و با تکیه بر مردم است و خود مردم انقلاب کردند و خود آنها آنرا حفظ می کنند و این رابطه بین امت و امام امت بر پایه عشق و وفاداری است.

 

 

وی با اشاره به ذات و خصوصیات مردمی انقلاب اسلامی گفت: انسان علاوه بر نیازهای مادی نیازمند نیازهای معنوی نیز هست و یکی از مهمترین نیازهای معنوی انسان، عزت خواهی و عزت طلبی اوست. وقتی که مردم خود شاهدی هستند بر استقلال و آزادی و عزت خود و این افتخار را دارند که اسلام را آنطور که هست، بشناسند و بدان عمل کنند، طبیعی است که با افتخار از انقلاب حمایت می کنند.

 

 

آیت الله حسینی شاهرودی در ادامه افزود: این افتخار نظام اسلامی است که مردم فعال ترین و پویاترین عنصر آن هستند و تمام مسئولین باید قدردان این حمایت و این حضور گسترده مردم باشند و همانظور که امام راحل فرمود، مسئولین باید خادم و خدمت گذار ملت باشند. رابطۀ بین مردم و ولایت محکم و ناگسستنی است، باید این رابطه در بین مسولین و مردم نیز صادق باشد.

 

 

وی در پایان افزود: مردم همیشه ضامن حفظ و بقای انقلاب در طول این چهل سال بوده اند.

 

 

انقلاب اسلامی یک فکر و ایده جهانی و یک فرهنگ است و نام آن فرهنگ اسلام ناب است که بر فطرت و نهاد انسانها استوار است و این همان پیشران انقلاب در ابعاد خارجی آن است.

 

انتهای پیام/ الف.صاد

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات