راهپيمايي 22 بهمن در شهر مرزي بانه برگزار شد

راهپيمايي 22 بهمن در شهر مرزي بانه برگزار شد

راهپيمايي باشکوه 22 بهمن در سي و نهمين سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي با حضور دشمن شكن مردم اين شهر مرزي برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني سپاه بيت المقدس کردستان  از بانه، مراسم راهپيمايي روز 22 بهمن در سي و نهمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي با حضور پرشور و انقلابي مردم در بانه برگزار شد.

 

در شهر مرزي بانه نيز همانند سراسر کشور جمعيت زيادي از مردم، علي رغم سردي هوا، ساعاتي قبل از شروع رسمي مراسم، به خيابان ها آمدند و  از مقابل اداره اوقاف  تا ميدان امام را با پاي پياده راهپيمايي كردند.

 

جمعيت زيادي عموما به همراه خانواده و با لباس زيباي كردي در مراسم راهپيمايي ۲۲ بهمن شركت كرده بودند ند و جلوه اي از غيرت و مردانگي در مسير حمايت از آرمان هاي انقلاب اسلامي را  به نمايش گذاشتند.

 

 باگذشت 39 سال از پيروزي انقلاب، مردم غيور ايران هرروز بيش از گذشته به اقتدار و عزت کشور مي‌بالند و در سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي حضوري هميشگي دارند بطوريكه راهپيمايي ۲۲ بهمن بيانگر اتحاد و يکپارچي ملت ايران و حمايت از آرمان هاي انقلاب اسلامي است.

 

انتهای پیام/7727

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

در سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان درمانگاه شهید خدایی با اعتبار 240 میلیون تومان افتتاح شد.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات