شما اینجا هستید

پیشران بعد داخلی و خارجی انقلاب، مردم و حضور مردم است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سردار محمدحسین رجبی، فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با حضور در راهپیمایی 22 بهمن به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، با اشاره به حضور پر رنگ و معنی دار مردم سنندج اظهار داشت: همانطور که مقام معظم رهبری در سخنرانی اخیرشان فرمودند، 22 بهمن امسال بسیار تماشایی و دلپذیر است و حلقه ارتباط وهماهنگی بین نظام و مردم، اسلام است و چیزی غیر از اسلام نمی تواند این استحکام و اسقلال را ایجاد و حفظ کند.

 

 

وی افزود: در زمان حضرت امام خمینی (ره) نیز چیزی غیر از اسلام، دلیل خیزش و انقلاب مردم ایران نبود و چون امام راحل منادی اسلام بود، مردم نیز ندای او را گوش جان دادند و انقلاب را با خون خود به ثمر رساندند.

 

 

سردار رجبی با اشاره به چشم نواز بودن گستردگی حضور مردم گفت: حضور مردم همواره پویاترین و بانشاط ترین عنصر نظام بوده است و این مردم سزاوار خدمت هستند . همۀ مسئولین نظام باید بدانند که باید خادم مردم باشند و در این راه از هیچ خدمتی قصور و کوتاهی نکنند چرا که توجه مسولین به مردم باعث دل گرمی و امیدواری بیشتر آنها به آینده نظام و انقلاب می شود. انقلاب اسلامی یک انقلاب مردمی و در عین حال ارزشی بود و اگر از این دو مؤلفه دوری گزینیم، مردم نیز از انقلاب دور خواهند شد.

 

 

وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی یک موجود چهل ساله است و این بدین معنی است که این موجود چهل ساله دارای خصیصه هایی است که بعد از یک عمر چهل ساله هنوز هم مردم را به حضور و حمایت دعوت می کند. مهمترین خصیصۀ انقلاب اسلامی به مثابه یک موجود بالغ، محتوای ارزشی و دینی آن است و زمر ماندگاری و جاودانگی آن را نباید در جای دیگری جز دین و الهی بودن آن جست و جو کرد.

 

 

سردار رجبی در ادامه گفت: پیشران بعد داخلی و خارجی انقلاب، مردم و حضور مردم است و دشمنان انقلاب، آسیب پذیری نظام اسلامی را در جایی می بینند که مردم حضور نداشته باشند. عدم حضور و حمایت مردم در واقع منفذ و پنجره ای برای امیدواری دشمنان برای برنامه ریزی علیه نظام مقدس اسلامی است.

 

 

وی در پایان اظهار داشت: مطمئنا دشمنان ایران اسلامی لحظه لحظۀ این حضور و وحدت مردم را رصد می کنند و همین نقطه ناامیدی و یأس دشمن است.

 

 

انتهای پیام/ الف.صاد

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

یادمان دفاع مقدس

آمار بازدید

گوگل آنالیز

آخرین اخبار