بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان کردستان به مناسبت دهه مبارکه فجر و آغاز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، سازمان بسیج فرهنگیان کردستان به مناسبت دهه مبارکه فجرو در آستانه 22 بهمن و آغاز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران بیانیه ای به شر زیر صادر نمود:

 

بسم الله الرحمن الرحمن الرحیم

 

"انا اعطیناک الکوثر فصل لربک وانحر ان شانئک هو الابتر"

 

سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را در حالی گرامی می داریم  که در آستانه چهلمین سال آغاز آن قرار گرفتیم.  انقلابی که  انشاء الله نقطه شروع انقلاب بزرگ و جهانی اسلام به پرچمداری امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف است خواهد بود.

 

 

در این بهار آزادی یاد بنیانگذار و معمار کبیر انقلاب و نیز یاد همه شهدای آن دوران حماسه و مبارزه را گرامی داشته و به روان همه ایشان درود و رحمت بی پایان می فرستیم.

 

در این چهار دهه  از عمر پربرکت جمهوری اسلامی ایران، میلیون ها انسان مشتاق در سراسر دنیا از سرچشمه جوشان انقلاب و  از کوثر فرهنگ و معارف اسلام ناب محمدی (ص) نوشیده و سیراب گشته اند و با الهام گرفتن از انقلاب اسلامی به نفی هرگونه استکبار و ظلم پرداختند که انعکاس پیام روشن انقلاب از سراسر عالم به گوش می رسد.

 

 

علیرغم هجمه های شبانه روزی و تبلیغی نظام از هم پاشیده استکبار در ناکارآمد جلوه دادن حکومت دینی و انقلابی، انقلاب اسلامی به حرکت پرشتاب خود در رسیدن به اهداف و آرمان هایش ادامه می دهد. دهه فجر فرصتی برای بازخوانی این دستاوردها در عرصه های مختلف است. در عرصه پزشکی ایران جزو 4 کشور برتر دنیا در درمان باروری، جزو 5 کشور برتر دنیا در علم ژنتیک و .. در عرصه نظامی ایران جزو 8 کشور قدرتمند دنیا با قدرت موشکی مستقل و سازنده زیردریایی،انواع ناوچه، موشک کروز، پهبادهای پیشرفته و... است. در عرصه علمی ایران جزو 8 کشور دارنده دانش بومی هسته ای و نیز جزو 5 کشور اول دنیا در بخش نانو تکنولوژی، ساهت ماهواره و فضا پیما، سدهای بتنی و خاکی و ... می باشد. در عرصه کشاورزی رتبه های اول تا هفتم در تولید زعفران، پسته، گردو، خرما، سیب و ... و نیز رتبه های برتر دنیا در عرصه های سیاسی، فرهنگی، ورزشی و ... قرار گرفته است.

 

 

 همه این دستاوردهای عظیم در  سایه اتکا و باور به داشته های داخلی  و اعتماد به نخبگان جوانان ایرانی و نیز عدم اعتماد به دشمن بوده است. ملت ایران همواره و در طول تاریخ کهن خود از روح استقلال طلبی برخوردار بوده و هیچگاه حاضر نشده است در زیر سایه کمترین ظلمی زندگی کند.

 

 

انقلاب کبیر اسلامی ایران در این عمر پربرکت چهل ساله خود به دنیا ثابت کرده است که می شود ملتی بود که نه ظلم کرد و نه زیر بار ظلم رفت بلکه با تکیه بر توان خود و البته با تعامل سازنده با دنیا و عدم اعتماد به دشمن روی پای خود ایستاد و در مسیر رسیدن به قله ها و آرمان ها استوار گام برداشت و حرکت کرد.

 

ملت بصیر و فهیم  ایران با اتحاد و همدلی و تبعیت از ولایت و رهبری های حکیمانه مقام معظم رهبری و حضور و به هنگام در صحنه های مورد نیاز همه توطئه و فتنه های خارجی و داخلی  را خنثی کرده و محکم و استوار در مسیر دستیابی به اهداف انقلاب در حال حرکت است.

 

 

سازمان بسیج فرهنگیان کردستان در آستانه یوم الله 22 بهمن ضمن تبریک این این روز و ضمن تجدید پیمان با آرمان های بلند امام خمینی کبیر و شهدای گرانقدر، برای شرکت خود در صفوف متراکم مردم در راهپیمایی دشمن شکن و وحدت بخش این روز اعلام آمادگی می نماید.

 

انتنهای پیام/ الف.صاد

اقشار: 
Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات