يادواره شهداي شهرستان بانه برگزار شد

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني سپاه بيت المقدس کردستان از بانه، صبح امروز،  یادواره 847 شهید والامقام شهرستان بانه با حضور امام جمعه بانه؛ خانواده معظم شهدا؛ جمعی از مسئولین؛ فرماندهان نظامی و انتظامی و آحاد مردم در سالن آمفی تئاتر اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی بانه برگزار شد.

 

 

محمد فلاحی فرماندار بانه در این مراسم عزت و امنیت امروز کشور را مرهون خون پاک شهیدان دانست و گفت: اگر امروز پیشرفت و آرامشی در کشور است همه مرهون ایستادگی و خون پاک شهیدان است.

 

 

وی؛ خون شهیدان، حضور همیشگی مردم در صحنه های مختلف و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری را از عوامل موثر در ماندگاری و عزت ایران اسلامی برشمرد و افزود: امروز انقلاب اسلامی ایران الگو و سرمشق تمام کشورهای منطقه است.

 

 

فلاحی تصریح کرد: تنها کشوری که امروز در برابر استکبار به سرکردگی آمریکا ایستاده انقلاب اسلامی ایران است و به همین دلیل است که امروز شاهد رشد و بالندگی روز افزون کشور هستیم.

 

 

فرماندار بانه با اشاره به سیاست های مداخله جویانه آمریکا در منطقه خاطرنشان کرد: امروز آمریکا با استفاده از روش تفرقه افکنی و ایجاد اختلاف در بین کشورهای اسلامی بدنبال حاکمیت خود در متطقه است.

 

 

وی افزود: امروز آمریکا در قرن 21 با استفاده از جنگ های نیابتی بدنبال حفظ منافع خود در منطقه است که تشکیل گروهک ترویستی تکفیری داعش نمونه بارز این ادعاست.

 

 

فلاحی گفت: مادامیکه مردم با توطئه های دشمن آگاه باشند و از منویات مقام معظم رهبری اطاعت کنند آمریکا و استکبار جهانی نخواهد توانست بر کشور و ملت ما چیره شود.

 

 

انتهای پیام/ الف.صاد

 

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

آخرین اخبار

سفارش شهدا

انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان با هدف گسترش مفاهیم ارزشی و در موضوعات ذیل، دومین جشنواره فیلم کوتاه چراغ

یادداشت و مقاله

با ولایت

حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز در دیدار جوانان و نوجوانان عازم راهیان نور فرمودند: علت ایجاد جنگ هشت‌ساله از طرف رژیم بعثی صدام، عظمت و ابهت انقلاب بود.

آمار بازدید

گوگل آنالیز

تبلیغات