شما اینجا هستید

فرمانده سپاه بیجار :

22 بهمن روز نمایش اقتدار ایران و روز ارعاب دشمنان اسلام است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از بیجار، حسن عسگری، فرمانده سپاه شهرستان بیجار ضمن تبریک فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، اظهار داشت: سپاه پاسداران بر اساس قانون اساسی حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

 

 

وی با اشاره به حضور دشمنان در ناآرامی های اخیر ، افزود: مردم آگاه و بصیر ایران اسلامی با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 مشت محکمی بر دهان دشمنان داخلی و خارجی نظام می زنند.

 

 

فرمانده سپاه بیجار ادامه داد: با توجه به برنامه‌ریزی‌هایی که دشمن انجام داده است امسال شاهد خواهیم بود که مردم حضورمنسجم‌تر، گسترده‌تر و باشکوه‌تری نسبت به سال‌های گذشته خواهند داشت تا جواب محکمی به دشمنان و مخالفان انقلاب اسلامی بدهند.

 

 

عسکری با بیان اینکه به حول قوه الهی و درایت رهبر انقلاب اسلامی ایران حوزه نفوذ انقلاب اسلامی گسترده تر شده است ، اعلام کرد: استقلال و آزادی از شعارهای انقلاب اسلامی بود که امروز به عنوان دستاوردها نظام جمهوری اسلامی مطرح است و دوست و دشمن به آن گواهی می دهند.

 

 

وی تصریح کرد: 22 بهمن مظهر وحدت و اقتدار مردم ایران اسلامی است و جمهوریت نظام در دو عرصه انتخابات و راهپیمایی تجلی پیدا می‌کند.

 

 

فرمانده سپاه بیجار با اشاره به کینه توزی دشمنان انقلاب بعد از 39 سال ، بیان داشت: راهپیمایی 22 بهمن 96 دنیا را شگفت‌زده خواهد کرد و آحاد ملت حماسه‌ساز در سراسر این کشور مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و فتنه گران و ایادی استکبار جهانی خواهند کوبید و این حضور شکوهمند نشان خواهد داد که این ملت تا چه حد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و پیگیری اهداف ایثار گران و رزمندگان اسلام پایبند است.

 

 

عسکری ضمن دعوت از آحاد مردم شهرستان بیجار جهت حضور پر شور در راهپیمایی 22 بهمن ، اعلام کرد: در روز 22 بهمن همه اقشار شهرستان پیرمردها و پیرزن های که متعلق به قبل از انقلاب هستند و جوانانی که نه انقلاب را دیده اند و نه امام و ایثارگری های هشت سال دفاع مقدس با حضور پر شور به گفته رهبر فرزانه انقلاب 22 بهمن تماشایی را به منصه ظهور می رسانند و برگ زرینی دیگر بر افتخارات این شهرستان می افزایند.

 

 

وی تاکید کرد: مسئولان ما باید این را بدانند مردم ولی نعمتان و صاحبان اصلی این نظام هستند و هر چه بیشتر در راستای رفع مشکلات معیشتی ، بیکاری جوانان و سختی های طبقات آسیب پذیر تلاش نمایند و این را بدانیم امروز سنگر خدمت به مردم از سنگرهای دوران دفاع مقدس مهم تر است.

 

 

این مسئول اضافه کرد:22 بهمن روز نشانگر پایبندی مردم به آرمان های انقلاب و روز نمایش اقتدار ایران و روز ارعاب دشمنان اسلام است.

 

 

انتهای پیام/ الف.صاد

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.

ارتباط با فرمانده سپاه بیت المقدس «کلیک نمایید»

tab_slider

تبلیغات

آخرین اخبار